Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párod fizetése, mit vársz el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod fizetése, mit vársz el?

Figyelt kérdés
Főleg lányokra/nőkre irányul a kérdés. Mekkora fizetés az amit jónak gondoltok, mi az amit elfogadhatónak a leendő (vagy jelenlegi) párotokra nézve. FIGYELEM, a kérdés nem arra irányul ,hogy csak a pénzre mennek a nők vagy hasonló, így aki erre utaló megjegyzéseket tenne azt kérem egy másik postnál tegye.

2016. okt. 13. 20:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Nettó 120000 néha van pàr 1000jatt. Jelenleg egyedűlàlló pasi vagyok, de agyaltam màr ilyesmin. Egy nőtől nem vàrok el sokat, de legyen igényes magàra(ruha smink krémek fodràsz kozmetikus) nem tudom mennyibe fàjnak de ezt tudja azért fedezni....
2016. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nekem ezért nem kell nő, nem fogom szarrá dolgozni a belem, hogy valakinek megfeleljek.
2016. okt. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Engedelmetekkel 2történet. Volt fent netes társkeresőn egy lelkileg kicsit beteg 30 körüli làny. Egy mlm cég topmanagere. Unalmàban tanìtò néniként dolgozik. Hawaira ingyen ment nyaralni mert jòl dolgozik. 1500euròt keres plussz egy tanári félàllás fizetése. Neki ha fàradt volt bnőivel a vàros legmenőbb(30korosztàly szemében)kàvézòjàban kàvéztak. Anyukàjàval havi 1welness hétvége mert anyu beteges. Nem sajnálom de. Sokat állìtotta, hogy neki nem számìt a pénz mert boldog akar lenni (egy kisbabát elveszìtett pàrja ott hagyta) de nem bizonyìthatta be mert az alatta levő manager palàntáknak meg kell mutatni hogy hova
2016. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
...hova lehet jutni. Nagy kapcsolat lett volna ...ő éli az életet nekem meg kuss a nevem kapok szuvenìrt vagy ha jo vagyok magàval visz. :( kb ilyen lehet a kitartot lànyok élete de pasiként gàz. Ezutàn a sors irròniàja . Làny kicsi 3h s faluban nőtt fel egy viskòban. Anya bàttyò ő egy szobàban fűrdő nincs...A pap a helyi iskola igazgatòja ő alkalmazta a lànyt a kicsit zizzent fiù testvérrel együtt. Voltam randizni vele de leìrnàm nevetnétek egy kabaré volt. Szakmàja szerint dolgozhatott volna városban havi 100-150 nettòért de nem tette inkàbb a papnàl akit mindennél többre tartott 70e nettòért.
2016. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!