Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párod fizetése, mit vársz el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod fizetése, mit vársz el?

Figyelt kérdés
Főleg lányokra/nőkre irányul a kérdés. Mekkora fizetés az amit jónak gondoltok, mi az amit elfogadhatónak a leendő (vagy jelenlegi) párotokra nézve. FIGYELEM, a kérdés nem arra irányul ,hogy csak a pénzre mennek a nők vagy hasonló, így aki erre utaló megjegyzéseket tenne azt kérem egy másik postnál tegye.

2016. okt. 13. 20:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nekem az a jo, h tobbet, mint en. Nem magam miatt, hanem minden kapcsolatomban ugy vettem eszre, h a pasit zavarta, ha en kerestem jobban. Nekem egyebkent mindegy, de a pasikban kisebbrendusegi erzest okozott...
2016. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak akkor zavarja a férfit, ha szignifikánsan kevesebbet keres, mint a nő, vagy ha nagyon alacsony mindkettőjük fizetése.



Legalábbis, nekem volt olyan párom, aki többet keresett, mint én, de mindketten messze átlagfizetés felett kerestünk, nem okozott gondot egyikünknek sem semmilyen kiadás, így nem volt feszültség, nem volt az, hogy neki van valamire pénze, amire nekem nincs.

2016. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nem várok el semmit, de egy időután már szedje össze magát , és ne csak üljön a babérjain. Én pedig ebben támogatom, ha esetleg egy kirúgás vagy bármi után nehezen tudja lelkileg összeszedni magát. És akkor keres, amit keres, aki kicsit is meg kell becsülni, ha nincs jobb kereset.
2016. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Gyakori a gazdag emberek rejtett lelőhelye. :D
2016. okt. 16. 22:44
 25/34 anonim ***** válasza:

Kérdező: a gyakori a mindenféle emberek lelőhelye.


Vélhetően a közösség is hasonló összetételű, mint a társadalom, sokan minimálbért keresnek, páran meg nagyon jól.


Btw, egy csomó szakmában a nettó 400-500 egyáltalán nem elrugaszkodott Mo-n sem, természetesen ehhez nem bolti eladónak kell lenni, de műszaki területeken, IT-ban igen sokan keresünk ekkora összeget.


Ettől meg az ember felnéz a gyakorira, mert éppen párkapcsolati problémája van, amit ki akar írni magából, vagy csak érdekli, hogy másik mivel küzdenek. Nekem sincs barátnőm 1.5 éve, és ezt nem nagyon befolyásolja az, hogy nettó 80-at vagy 500-at keresek, ettől még érdekelnek a tanácsok, érdekelnek a vélemények, és persze, elég sok szabadidőm van, hogy itt üssem el egy részét, ha már úgyis egyedül vagyok.

2016. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Igen, az igaz ,hogy bizonyos szektorokban adott tapasztalat megszerzése után ezek normálisan elérhető bérek is lehetnek.
2016. okt. 17. 18:52
 27/34 anonim ***** válasza:

A válaszok alapján nem semmi mennyi aranyásó pénzéhes nő van...

Meg hát ez a gyakori, ahol mindenkinek 23 cm pénisze van, és 800000 nettót keres.

2016. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Tényleg 100%-osan hidegen hagy.
2016. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Csak én vagyok olyan " gagyi ,, alapelven, hogy ne keressen sokkal többet tőlem? Persze,a szakmámban nem keresek sokat. Igaz párt sem! :D


De mikor volt / ha lenne. Nem tudnám elképzelni, hogy sokkal többet keressen. A pénz csak vitát szül.

2016. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
51%
Nettó 600 ezres fizu? Hát tuti nem itt rohadnék naponta órákat akkora fizetéssel, az fix.
2016. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!