Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párod fizetése, mit vársz el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod fizetése, mit vársz el?

Figyelt kérdés
Főleg lányokra/nőkre irányul a kérdés. Mekkora fizetés az amit jónak gondoltok, mi az amit elfogadhatónak a leendő (vagy jelenlegi) párotokra nézve. FIGYELEM, a kérdés nem arra irányul ,hogy csak a pénzre mennek a nők vagy hasonló, így aki erre utaló megjegyzéseket tenne azt kérem egy másik postnál tegye.

2016. okt. 13. 20:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a jo szandeku ertekeleseket. Nem lepödök meg rajta. Termeszetesen nagyon meghatodom es magamra szallok, hogy egesz eletemben sokat küzdöttem, igaz, volt reszem szerencseben is (talan gondviseles), de kockaztattam is. Nem egyszer az egsziztenciam is kockan forgott. Tavol all tölem a politika. Persze dolgozom nekik is, mert nem keves adot fizetek, de ezt nem szandekosan es meg kevesbe örömmel teszem. Ellenben munkat adok az embereimnek, akiket akkor is kifizettem, amikor erre kölcsönt kellett felvennem... Persze ez most nagyon OFF, de ugyanaz a helyzet itt, mint ahol szerencsetlenkednek, hogy miert nincs csajuk. Nem arra kellene haragudni, aki tett azert, hanem esetleg elgondolkodni azon, hogy mit tehetnek en ezert? Ja es nem a Roxforton tanitok alkimiat.
2016. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Igen, ők is mágusok! :) Mi pedig azért mert nem halunk éhen!

9 voltam! :)

2016. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Nincs elvárásom. Én most 100 körül keresek, ha sikerül a másik munkahely akkor 150 lesz belőle. Nem az alapján fogok választani, hogy mennyit keres de tudom, hogy milyen a szinte semmiből élni így örülnék neki ha jobb fizetése lenne nálam. 21/L
2016. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
50%
32 évesen a nettó 600 teljesen átlagos néhány szektorban.
2016. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

# 7: Igen, az én igényszintem az átlagkereset felett van, lévén én magam is tettem azért, hogy az átlag felett keressek. Például tanultam, szakmai gyakorlatot szereztem, kapcsolatokat építettem.

Nyilván nem várnék el átlagon felüli fizetést, ha semmihez nem értenék, semmi tapasztalatom nem lenne. A szomorú az, hogy ma Magyarországon a munkavállalók sem tesznek semmit azért, hogy jobb legyen.

Egymás alá ígérnek, csak hogy megkapjanak egy robotmelót, és ezzel nem csak saját magukkal tolnak ki, hanem mindenki mással is. Ha mindenkinek nettó kétszáz lenne a minimális fizetési igénye, a munkáltatók kénytelenek lennének megadni. :)

Arra meg azért kíváncsi lennék, hogy azok, akik itt sírnak az alacsony jövedelmük miatt (meg lepontozgatják azokat, akik náluk jobban keresnek), vajon mit tesznek azért, hogy többet keressenek? Hajlandóak lennének képezni magukat, vagy költözni a jobb élet érdekében? Én mindig azt tapasztalom, hogy ha ilyesmi felmerül, akkor csak a kifogások jönnek...

2016. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

1. Én nem pontozgatok, nem a dedóban vagyunk.

2. Házat csak vidéken tudtunk venni, így nem maradhattunk a fővárosban. Munkahelyet kellett váltanunk.

3. Nehogymár azért égjen a p.fám mert nem keresek 600-at és be merem érni kevesebbel.

4. Sokan örülnek, hogy van egyáltalán munkahelyük.

Örülj, hogy ilyen jól keresel (én spec nem sajnálom senkitől, mert attól nekem nem lesz se jobb se rosszabb), de ne ócsárold azt aki kevesebbet keres.

2016. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Nincs komoly anyagi elvárásom egy nő felé, én elég jól keresek, de annyi azonban mindenképpen van, hogy megálljon a saját lábán.


Ez nem azért fontos, mert nem akarok költeni kettőnkre, de úgy vettem észre, nem szerencsés, ha az egyik félnek anyagi gondjai lehetnek a kapcsolaton kívül, onnantól rengeteg felesleges félelem, és játszma kerülhet be.

2016. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, jövőre megyek egyetemre. Most 100.000 körül keresek(általában valamivel több). Jövőre nem tudom mi lesz, nyilván dolgozni fogok egyetem mellett, fogalmam sincs, hogy úgy mennyit fogok tudni összeszedni. A szak amire menni fogok humán "soha nem les vele munkád" szak. Ha olyan 150-200 között keresnék majd vele, nekem az megfelelő lenne. A barátom most egyetmre jár, 60000et keres, nyilván szülői támogatás nélkül ebből nem lehetne megélni. 100.000 feletti összeget "elvárnék" egy olyan férfitól, aki már nem tanul.
2016. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

én 3-400 ezret keresek, ez elvárom a páromtól is

mindkettőnknek van saját lakása, van egy közös is, 2 kocsink, havonta 4-5 napot wellnesselünk, heti többször eszünk étteremben

ezt a színvonalat előtte egyedül is fenntartottam, a 300 minimum kell, hogy ez mind bőven beleférjen

2016. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

Hát... ha férfiként olyan nőt fogadnék csak el, aki hasonló fizetési kategóriába tartozik, mint én, akkor valószínűleg napestig keresgélhetnék.


(azért eléggé lecsökkennének a párkeresési esélyeim, ha egy min. nettó 300-at várnék a hölgytől, és még így is sokkal jobban keresnék nála)

2016. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!