Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Szerintetek én miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, sőt, kifejezetten csinosnak mondanak, rendszeresen sportolok, amellett, hogy alapvetően vékony vagyok. Az öltözködésemet is szokták dicsérni, és nem azért mert kilóg bármim is. Még buta se vagyok, sőt, beszélgetni is lehet velem. De még a szobámba se zárkózom be, hogy ne találkozzak senkivel, sőt, kifejezetten sokat járok el, ha nem is diszkóba vagy hasonló helyekre, de beülős-beszélgetős kávézóba, bárba. Egyesek még viccesnek is mondanak. Ráadásul nem is nagyon kellene eltartania senkinek, ha esetleg valakinél ez kritérium lenne, jelenleg is dolgozom, illetve egyetem után elég keresett és jó szakma lesz a kezembe.

Egy rövid (1 hónapos se) kapcsolaton kívül mindig egyedól voltam, randim is lassan 3 éve volt utoljára, egyébként nem is szoktak hívni.

Selejt vagyok, hogy nem kellek senkinek? Miért?


2016. okt. 12. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom.

Én is úgy érzem, hogy velem sincs óriási gond és nekem sincs senkim. Ilyen az élet. Nem igazságos.

2016. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy selejt, ezt most felejtsd szépen el! Attól, hogy valakinek nem jön össze kapcsolat a fiatalabb éveiben, attól még ugyanolyan férfi/nő, mint a többiek, ez van. Egyszer megtalálod a párod, és boldog leszel vele :) 23/F
2016. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Deriválás megy? Ha igen, hozzám jössz? Mert nekem nem megy. :,(
2016. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Három év alatt senki nem kezdeményezett nálad?


Ha így volt, akkor szinte biztosan van valami probléma a külsőddel. Ezt egészalakos fotó nélkül viszont nem lehet megmondani.


Ha voltak kezdeményezések, csak randira nem hívott el senki, akkor a következő lehetőségek vannak:


(1) Mégsem vagy annyira okos és vicces. Tehát az említett pozitív tulajdonságok nem is azok.


(2) Vannak olyan negatív belső tulajdonságaid, amelyeket itt elhallgatsz (pl. mogorva vagy, nagyképű vagy, közönyös vagy, rideg vagy, unalmas vagy stb. stb. A végtelenségig lehetne sorolni.)

2016. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg tindert akkor, vagy valami :D

Sejtésünk sincs mi lehet, hiszen csak a te információidból tudunk következtetni, ahol leírod, hogy minden rendben, tökéletes. Szóval.. :/


Egyrészt megbízható ismerősöket kelllene megkérdezned.

Másrészt magadat kéne átvilágítanod. Segítségedre lehet az Első benyomás c. könyv, torrenten fent van.


:)

2016. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez megint egy oltári nagy kamu kérdés, pont mint a többi. Annyira hihetetlen számomra, hogy csinos, szép nők idejárnak bőgni, hogy mekkora selejteknek tartják magukat, meg soha senki nem akar tőlük semmit, meg soha senkinek se kellenek.


Hát(tal nem kezdünk mondatot) létezik ennél nagyobb megtévesztés? Ugye, hogy nem...

2016. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok. Sosem okozott gondot számomra az ismerkedés, de még soha senki nem szólított le beülős-beszélgetős helyen, lévén oda amúgy is társasággal/barátnőkkel megyünk és így senki nem fog odajönni.

Kapcsolatom eddig mindig úgy lett, hogy valamilyen közösségben (egyetemen, vagy bárhol máshol) megismerkedtem valakivel, és adtam neki "jeleket", biztatást. Szóval azért neked is kéne lépni, nem csak várni a sültgalambot... ezzel nem azt mondom, hogy te hívd el randizni a pasit, csak legyél kedves, picit flörtölős, stb.

2016. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Annyira hihetetlen számomra, hogy csinos, szép nők idejárnak bőgni"


Én még egyetlen olyan esettel sem találkoztam itt, hogy a kérdező tényleg mutatott képeket magáról (tehát tényleg tudtuk, hogy hogy néz ki) és valóban vonzó is volt.


Az ilyen kérdéseknél két lehetőség van:


(1) Amit te mondasz, hogy kamu. Én kb. 80-90%-ra tippelném az arányát.


(2) A lány azt hiszi, hogy külsőre vonzó vagy legalább átlagos, de valójában messze az átlag alatt van. A maradék 10-20%.


Ez persze csak azokra az esetekre vonatkozik, amikor tényleg senki nem kezdeményez egy lánynál.

2016. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Dehogynem kellesz, csak egyik hódolód sem néz ki elég jól ahhoz, hogy férfiszámba vedd őket.
2016. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pics or didnt happen!
2016. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!