Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akinek senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akinek senkinek sem kellenek, hogyan közeledtek a nőkhöz, hogyan ismerkedtek velük?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mert biztos vagyok benne, hogy nem csak a külső miatt utasítanak el titeket, higgyétek el, hogy a stílus és a szövegetek is számít.
2015. szept. 5. 12:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akik*
2015. szept. 5. 12:46
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Emlékszem, volt egyszer egy kérdés, amit egy csaj tett fel egy pasiról, aki úgy kezdte vele az ismerkedést kb., hogy neki nincs sikere a nőknél, de már nagyon hiányzik neki a dugás.

Több olyan válasz érkezett fiúktól, hogy ez igen, ez egy igazi, őszinte, rendes férfi, felháborító, hogy ezt nem értékelik a nők, pedig egy ilyennel annyira jól járnának.


Ebből arra következtetek, hogy pl. ez egy jónak tartott ismerkedési stílus a részükről. :)

2015. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Én sehogy sem közeledek. A szemezni akaró nőknél direkt másfelé nézek. Akik beszélgetni akarnak, azokat egyszavas válaszokkal koptatom le. Senki után sem érdeklődöm, sem élőben, sem a neten. Évekig azt hittem, hogy nekem is lesz majd barátnőm, de tévedtem és tovább már nem érdekel a dolog, magam maradok. Hiába szemeztem velük, nem vették a fáradtságot, hogy valami több is legyen. Ha én próbálkoztam, az sem érdekelt senkit. Hiába érdekelt minden hülyeségük, az sem volt elég jó. Nem fogok több energiát fektetni ebbe az egészbe, mert teljesen felesleges.
2015. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem elég gusztustalan, na meg tárgyiasítja a nőket... Rendben, legyen őszinte, de ne így mondja.
2015. szept. 5. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Már sehogy. Ignorálok mindenkit oszt ennyi.
2015. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már nem ismerkedek, így pár év után feladtam, hogy nekem ez nem megy és nem kellek senkinek sem.
2015. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Hozzám nem sokan közelednek, csak nagynéha (évente egyszer maximum) ilyen "nem kellek senkinek" típusú férfiak. Hogy honnan tudom, hogy ilyenek? Mert úgy kezdik a beszélgetést, hogy "minden nő felszínes r_banc, még esélyt sem kapnak soha". Nem tudom, hogy ezt egy taktikának gondolják-e (talán sajnálatra játszanak?), vagy tényleg ez a véleményük, amit valamiért első benyomásként akarnak közvetíteni, de az biztos, hogy nincs az a nőnemű lény, aki ne akarnak ezek után menekülni tőlük.
2015. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A stílus és a szöveg rengeteget tud számítani, ha az ember legalább átlagos. Ha nem üti meg az átlagos szintet, akkor nem számít. Tapasztalat. A közeledés mindig szituációfüggő, arra alakítom. Ismerkedtem én már sok helyen, tömegközlekedési eszközön, buszmegállóban, könyvtárban, rendezvényen, utcán, plázában, sport közben, társaságban. Próbálkoztam barátkozós módszerrel, próbálkoztam direktben megmondva, hogy tetszik a lány, és szeretném jobban megismerni, volt spontán beszédbe elegyedés is. Azonban az eredmény mindig és kizárólag elutasítás volt attól a pillanattól kezdve, amint a lány rájött arra, hogy mint nő áll az érdeklődésem középpontjában. Lánybarátok nekem anno meg is mondták, hogy ne csajozzak, mert a külsőm miatt nem találok majd sosem olyan lányt, aki járna velem. Eddig bejött. Mikor kiírom a tapasztalataimat, két válasz szokott erre jönni: 1: rossz helyen próbálkozol -> szerintem meg nem, hiszen az alapból szép lányokat messziről kerülöm, csak átlagos és az alatti lányoknál próbálkozom. 2: miért nem figyelem a jeleket, és csak ahhoz a lányhoz megyek oda, aki előtte jelez -> még soha életemben nem kaptam pozitív érdeklődési jelet egy lánytól sem. Viszont olyat sokszor tapasztalok, hogy egy lány arcára kiül az undor mikor meglát.
2015. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Úgy ismerkedtem ahogy itt a nagyokosok javasolták. Nagy hurráoptimizmussal, kezdeményezve, neten is, másutt is. Az eredmény ugyanaz volt minden esetben.

Ahogy korábban írták, messze több pénzt, időt, és energiát visz el a dolog, mint ami meg fog térülni, úgyhogy inkább hagyom a 3,14csába az egészet.

2015. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Feladtam. A sors olyan személyiséggel áldott meg, mi nem jön be a nőknek, én meg nem fogok se nem akarok rajta változtatni.
2015. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!