Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biszex leszbi csajok, amikor...

Biszex leszbi csajok, amikor a másikon is látszik, h van benne hajlam, hogy ismerkedtek vele, hogy közeledtek felé, hogy flörtöltök vele, hogy szokott ez általában a hétköznapokban lenni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
még hányszor kérdezed meg?
2014. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most kérdeztem meg először....
2014. aug. 6. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk gond nélkül odamegyek hozzá, először beszélgetek lazán, mint minden más emberrel. Szeretem előbb megismerni a kiszemelt nőt. Általában direkt ilyen buliban teszem ezt. Legtöbbször első este csak ennyi történik, aztán elhívom őt egy másik alkalommal valahova, vagy ő engem. :) A második találka alkalmával már bármi lehet. Legtöbbször pont a másik fél van teljesen megbolondulva, nem is én. :) Jó taktika, illetve kezdés az is, ha küldesz neki egy italt. Mindenesetre én fontosnak tartom, hogy úgy ismerkedjek, hogy a másik ne érezze magát egy darab húsnak. Tisztelem a nőket mindenképp. :)
2014. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetek vele, mélyen a szemébe nézek, ha tudom hogy találkozom vele, akkor kifejezetten csinosan öltözök fel, próbálok a kedvében járni, apró bókok...


És figyelem a reakcióit.

Ha tényleg van benne hajlam (és érdeklődés is, mert attól még hogy meleg, nem biztos, hogy bejövök neki), akkor ő is fog hasonló kisebb jelzéseket tenni, tehát elég gyorsan egyértelmű lesz, hogy lehet elindulni a következő stáció felé.


Ez általában az, hogy elhívom randizni, pl. egy kávéra, vagy valami olyan helyre ahol jól érezné magát. Utánna meg hát alakulnak a dolgok, ha intellektuális síkon is minden klappol, akkor még egy randi, csók, stb.

2014. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Barátnőm férfiasan öltözik,nem szereti Nagy melleit.aRovid haj,rövid köröm,csak nyaklánc sima,imádja a maszázs szalont több mint egy óráig msszirozza Karol. Fiatal nő karcsú,és imádja 59eves csajom ha ki nyalom sokáig punciját,Nem izgul fel,Nem élvezik el,csókolózni szeret

. Szerintem Leszbikus csa nem mondja el nekem Titkolja érzéseit Vágyait. Özvegy és hosszú évek óta én vagyok az a pasi ki lassan egy éve hogy vagyok neki.

máj. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!