Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha az utcán sétálva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha az utcán sétálva egy ismeretlen lány csak úgy felajánlaná, hogy hosszan átölelne titeket, akkor nem gondolnátok, hogy van valami hátsó szándéka?

Figyelt kérdés
Én nem mernék belemenni, mert elképzelni sem tudom, hogy miért is akarna átölelni hosszasan egy vadidegen lány, akivel addig még soha nem találkoztam. Nagyon gyanakodnék, első körben arra gondolnék, hogy közben ki akarna zsebelni, aztán elfutna. Ezt tartom a legvalószínűbbnek.
2016. okt. 5. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért jó, hogy nem a zsebembe tartom a pénzem. Én megengedném neki... :D
2016. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Én biztosan kihagynám a lehetőséget.


Az általad leírt lehetőség mellett az is előfordulhat, hogy valamilyen flashmob keretében ölelgetnek random embereket az utcán, hogy ezzel szándékuk szerint örömet okozzanak nekik.


[link]

2016. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra még nem volt példa, hogy egy lánynak ne lett volna hátsó szándéka, szóval inkább kihagynám.
2016. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már maga a felvetés is teljesen abszurd, mert szerintem pokoli ritka, hogy egy csaj annyira bevállalós és laza, a pasi pedig annyira vonzó legyen, hogy egy ilyen ölelésre sor kerüljön. Teljesen egyértelmű, hogy hátsó szándéka lenne főleg az én esetemben, mert átlag alatti vagyok.
2016. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

There's no trust in u, my friend.


Nem.

Viszonoznám, majd lenne ami lenne.

2016. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gábor19... ***** válasza:
Lefújnám gázspray-vel:)
2016. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!