Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg jobban felfigyelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban felfigyelnek a nők a nepszerűbbnek tűnő férfiakra az utcán, vagy csak nekem tűnt úgy ma?

Figyelt kérdés

Kíváncsi voltam valamire, ezért ma írtam egy alkalmazást, ami véletlenszerű időközönként Messenger, illetve Viber hangokat játszik le, valamint akkor is, ha zsebre tett állapotban háromszor megnyomom a bekapcsológombot (amúgy is zsebre tett kézzel járok). Útnak indultam, és amint jöttek szembe nők, előidéztem a jelenséget, majd nyúltam a telefonomért, mintha valaki tényleg keresett volna. Közben a szemem sarkából azért figyeltem őket is, és végignéztek rajtam. Mikor meg csak úgy sétálok, csak néha néznek meg úgy igazán. Létezhet, hogy van valami összefüggése a dolognak a népszerűséggel? :D

25/F



2016. szept. 29. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Elképzelhető, de egy telefoncsörgésre amúgy is gyorsan reagál az agyunk, szóval lehet, hogy csak reflexből nézték meg, hogy honnan jön a hang.

Ha hitelesebb eredményt akarsz, és elég bevállalós vagy, sztem csörgesd meg magad párszor pasik közelében is, aztán ha ők is így reagálnak a dologra, akkor tényleg csak egy önkéntelen reflex volt az egész...

2016. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Sokan reflexől odanéznek. ennyi erővel engem ma mindenki szexinek talált a könyvtárban, amikor hangosan léptem...
2016. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
A nők sokkal vizuálisabbak, mint a férfiak, kinézetből sokmindent le tudnak venni a férfiról (elsősorban természetesen azt, hogy elég pénzes-e)
2016. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Reflexből felnézek, ha csörög/pittyeg valaki telefonja. Ha meg sokszor egymás után, akkor hajlamos vagyok szúrós tekintettel bámulni, hogy miért nem képes lenémítani a francba, zavar az olvasásban :D
2016. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Senkit nem erdekel hanyan irogatnak neked messengeren. Foleg hogy ettol meg egyaltalan nem biztos, hogy nepszeru vagy. Siman lehet, hogy valakinek azert pittyeg a telefonja, mert epp csinaltak egy osztalytalis csoportot es abba irogatnak 25-en.

Reflexbol nez oda az ember altalaban a hirtelen hangokra.

2016. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem eszembe se jutna, hogy nőkkel diskurálsz. Lehet az anyukád vagy haver bárki, munka. Értékesítőknél gyakori, hogy sokat keresik őket. Értem a próbálkozásodat de ma ez nem egy nagy kunszt, mint mondjuk 1998-ban.
2016. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írják, ez inkább csak a reflexek hatása, vagy ha te is hallanál valami hangot, akkor akaratlanul is arra fordítanád a fejed.

Mondjuk ügyességgel figyelemfelkeltésnek egyébként működhet, vagy ezzel jobban megvizslatnak a nők (na meg nem csak a nők :D )

Egyébként ha már a népszerűség, akkor viszont igaz, hogy a népszerűbb emberekre jobban felfigyelnek, ennek evolúciós okai is vannak, mert aki népszerű sok követője van, az tudat alatt azt közvetíti, hogy jobbak a túlélési, és az utódnemzési képességei.

2016. szept. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!