Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiöltözni? Egy inges/öltönyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiöltözni? Egy inges/öltönyös férfire hamarabb felfigyelnek mint egy átlagos öltözetű pasira?

Figyelt kérdés
Szóval melyik a vonzóbb/férfiasabb.Egy elegánsan kiöltözés vagy farmer+poló kombó
2013. nov. 19. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Öltöny. De utálom hordani.
2013. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez függ a személytől is.


Mindkettő lehet ugyanolyan szexi.

2013. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De az tény, hogy egy keményinges, modern szabású öltönyösre hamarabb felizgulok talán.
2013. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36 éves vagyok, cégtől ebédidőben öltönyben járok ki ebédelni. Tapasztalatom, hogy utcán, éttermekben öltönyben sokkal jobban megnéznek tizessel fiatalabb csajok is, strandon meg észre se vennének, pedig koromhoz képest elég jó passzban vagyok. (179 cm, sportos test, egész normális fejjel)
2013. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bakancs, sötét farmer, fekete póló - kedvenc öltözékem egy férfin, engem totál hidegen hagynak az ingek/öltönyök, sőt. De én magam sem vagyok az az elegáns fajta.

N

2013. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en biztos, hogy jobban felfigyelek rajuk.

szamomra az ilyen emberek apoltnak es igenyesnek is latszanak.

ez a dolog kolcsonos, ha magassarkuba es elegans ruhakba jarok engem is tobb ferfi megfigyel mint mikor sportcipobe szaladok ki a boltba…

mellesleg jobban begerjednek ha a parom is oltonybe lenne, de az most nincs :)

2013. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!