Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok türelmes lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok türelmes lenni a párommal az itthoni problémák miatt mert anyam egyszerűen folyton bele köt mindenbe és lehord mindennek. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim előtt úgy beszél velem hogy "fogd mar be a pofád te nyomorék" meg folyton másoknak olyat mond rólam hogy én elmebeteg vagyok és pszichológushoz kene adni (ezt azert mondja mert néha ugy kiborulok hogy sírok mikor egész nap belém köt hogy ezt ide tedd és mikor oda teszem akkor mondja hogy minek tettem oda) Nem tudom elfelejteni hogy folyton rosszat mondd rólam meg veszekedik velem ok nélkül és sajnos ez hatással van a parkapcsolatomra,egyszerűen mar semmi türelmem nincs este kedves lenne vele mikor anyam egesz nap szidott.
2016. szept. 29. 18:36
 1/1 anonim válasza:

Ennek mért is a pàrod issza a levét?Mért nem "édesanyádnak"mondod meg a véleményed?mert a párod meghallgat viszont nem ő a cìmzett.. egyedül Te tudsz valamit is kezdeni a helyzettel

. Mond meg anyukádnak ha ìgy beszél Veled nem találkozol Vele egy hétig vagy kettőig. Ezt viszont tartsd be! Ha olyan gondolataid támadnak hogy biztos valami baja van. Vagy bàrmi.hallgasd meg s gondolataidat majd zökkentsd magad a jelenbe. Pld.: hogy a gondolkodásba észre se vetted milyen szép az idő.. vagy inkábbmegköszönöd a párodnak hogy mennyire jò ember.. anyukádtòl megkérdezheted mit ártottál Neki .. de ne legyél áldozat.. én is sokszor jártam haza "pofonokért" majd azt mondtam elég.. család tag akarok lenni nem áldozat. Mamár a pokol helyett feltöltődni járok haza (:

Szòval amit tanácsolhatok.. anyudnak jjöjjön ki aminek ki kell.. a párodért pedig adj hálát és öleld át jò alaposan.. Te sem szeretnéd ha ez fordìtva lenne.. mert egy idő után fárasztò!.. Kìváncsian várom a válaszod ki történt.. (: (:

2016. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!