Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem nehéz ápolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nehéz ápolt, igényes, TELT nőkkel összejönni?

Figyelt kérdés

Szal olyan 70-90 kg közötti kellemes, vonzó lányokkal, akik adnak magukra.

Komolyan mondom egy plázacicát hamarabb meghódítok, mint egy ilyen típust.

Pedig edvelnek a nők, sportos vagyok és jóképű!Mellette pedig jó társaságnak is tartanak.

Valahogy mégse tudok ilyen láyokkal, nőkkel semmi komolyabbat kialakítani.


Miért?


2016. szept. 22. 22:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok: Aki lepontozott, azzal szívesen elbeszélgetnék arról, hogy ismerte meg azokat a lányokat, akikkel ismerkedtem. Merthát' biztos képben van velük kapcsolatban. Vagy csak frusztrált az illető, mert magára ismert?
2016. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon csinosak a képen a hölgyek, főleg az első áll hozzám közel. A plázacica csak példa volt, most egy okosabb, sportos nő is hamarabb összejön. Egyébként én se vagyok kis darab. Nem tudom, valami gond biztosan van.
2016. szept. 23. 00:54
 13/19 anonim ***** válasza:
Sokan szerintem, amiatt nem jönnek össze veled, mert úgy gondolják biztos szórakozni akarsz csak. Próbáld meg komolyabban venni őket. Nem tudom hol megy el a dolog és miért nem tudsz megismerni olyat aki tetszik vagy, ha az ilyen típusú nőket kívánod jobban. Én igaz nem vagyok azért akkora mint a képen látható csinos lányok, de nekem is sportos magas és szálkás izmos a Párom és imádjuk egymást. Engem ugyanúgy megnéznek a pasik, mert jól nézek ki, mint Őt a nők szóval elvileg nem kéne ilyennel foglalkozni senkinek. :)
2016. szept. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Mert most honnan tudja,hogy tényleg tetszel neki,nemcsak szórakozol vele?A másik,hogy én is nagyjából ez a kategória vagyok,de azt mondom,hogy tőlem lehet valaki akármilyen jó kinézetű,ha agyilag nem tud villantani valamit.
2016. szept. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom 14-es Te nagyon el vagy varázsolva... :)))

Tudom menő vagy manapság ezzel az anyagilag nem tud mit villantani szöveggel, de inkább ne legyen valakinek annyi és legyen mellettem és legyen normális velem az mindennél többet ér. Szerintem egy normális pasi is kiakadna ettől a szövegtől. Te sem sűrűn fogsz magadnak találni valakit, aki megbecsül. Max megvesz kilóra, de akkor jó mélyre kell nyúlnia a pénztárcájába.. :)

Hihetetlen! :)))

Annyi a lényeg kedves helyes kérdező, hogy nyugodtan kezdeményezz az ilyen lányoknál és szeresd Őket a sekélyes nőket pedig kerüld bármilyen súlycsoportban vannak! :)

2016. szept. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Na láto,én egy ilyen nő vagyok,és pont most kosarazott ki egy jóképű 25 éves pasi.Most padlón is vagyok rendesen.
2016. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15-ös!

A 14-es azt mondta, hogy agyilag villantani, nem anyagilag. Én osztom a véleményét. Felőlem lehet akármilyen jóképű valaki, ha buta.

2016. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#14: A vékony lányoknál is áll a dolog, hogy nem tudhatják, hogy szórakoznak e velük. Sőt, a pasiknál is.


És örök igazság: Gyk-n egy lánynak sem számít, hogy helyes legyen a pasi! De a való életben minden csinos telt lányt csak helyes pasival láttam. Akikkel összejöttem közülük, náluk is állt, hogy ha nem jöttek volna össze velem, ha nem lennék helyes.

2016. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17:Köszi,hogy kivétél engem!

Utolsó:azért a vékony lány könnyebben célt ér a kiszemeltnél,aki elvegetál naponta fél joghurton.

2016. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!