Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem nehéz ápolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nehéz ápolt, igényes, TELT nőkkel összejönni?

Figyelt kérdés

Szal olyan 70-90 kg közötti kellemes, vonzó lányokkal, akik adnak magukra.

Komolyan mondom egy plázacicát hamarabb meghódítok, mint egy ilyen típust.

Pedig edvelnek a nők, sportos vagyok és jóképű!Mellette pedig jó társaságnak is tartanak.

Valahogy mégse tudok ilyen láyokkal, nőkkel semmi komolyabbat kialakítani.


Miért?


2016. szept. 22. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Téged csak a felszínes nők, vagyis a plázacicák kedvelnek, és pont azért mert te is felszínes és "üres" vagy.
2016. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Biztos nem vesznek komolyan valamiért. :)

Meghódítani általában meg lehet bárkit szerintem, megtartani már nehezebb. Írd le részletesebben mire gondolsz. Hol megy el a dolog szerinted?

De itt természetesen a normális meghódításra gondolok és nem az elhódításra bárkitől... :)

2016. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
A kérdésed úgy hangzik, mintha azért nem találnál ilyen hölgyet, mert a telt nők igénytelenek. De a kérdés utáni leírásod nem erre utal. Lehet, hogy a kommunikációval van a gond...
2016. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Fogalmam sincs.
2016. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert akiket te keresel önbizalom hiányosak. Mivel a hatalmas divat az hogy a letezo legjobban fapados legkisebb ruhákat kell hotdanom es ezért hajlando vágyom nem enni. Az ilyen libák minden kaphatosak. De akikre te gondolsz inkább elvonulosabbak es az olyanok mint te csak játekszernek tekintik őket tapasztalataik alapján. Es nem mazorista minden ember megkimélik magukat a felesleges fájdalomtól.
2016. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

Az ugyanilyen csajok/nők jönnek be és én is ugyanezt látom.

Többségüknél azt látom, hogy csak náluk mackósabb vagy nagy darab izmos sráccal hajlandók összejönni, esetleg egy nagyon helyes emberkével. Mintha azzal is kompenzálni próbálnának, hogy csak náluk teltebb vagy nagyobb pasijuk lehet.

2016. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Én ismertem, ismerek igényes telt nőket, bár nem tudom számodra mi a telt és mi az ami már kövér, ez mindenkinek relatív. De nem gondolom nem telt apró nőként, hogy olyan nehéz dolgod lenne, ha jóképű vagy és a sportos, vékonyat is megkaphatod. Igazából a gondot sem értem. Nem látsz, találsz számodra szép telt nőt, vagy elutasítóak veled?
2016. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem igaz, hogy az aki nem 50 kg önbizalomhiányos. :)

Én sem vagyok 50 kg és nagyon jól érzem magam, magabiztos vagyok és megnéznek megdícsérnek lépten nyomon, pedig nem is vagyok 20 éves. :)


Szerintem egyszerűen annyi, ha tetszik valaki, akkor meg kell szólítani és nem kell semmiben sem másképp kezelni, mert mondjuk az újságokból és a neten is leginkább a 45-50 kg-os lányok vigyorognak. Az csak egy divat, de nem az határozza meg, hogy kit tartok vonzónak. :)

Én pl nem szeretem a nagy izmokat egy férfin, pedig az is divat. :))) Mindenki más és más tetszik neki. El kell fogadni és be kell vállalni, azt ami vagy aki tetszik. Ennyi. :)

2016. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Te véletlenül nem az ilyen masszívabb Kate Upton kaliberű plus size álommodellekre gondolsz?

Néhány példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Mert akkor el kell hogy szomorítsalak...az ilyen nők ritkák, mint a fehér hollók. Nem véletlenül nem látsz ilyen csajokat Mo.-n, legalábbis nagyon ritkán.

Az hogy egy nőnek legyen fogni való, szexisen telt +70 kilós alakja, de eközben ne jelenjen meg narancsbőr, lógó mell és igénytelennek látszó úszógumi vagy háj a végtagokon...Na ahhoz kell kb. egy genetikai lottóötös. Nagyon ritka az ilyen női alkat. Mellesleg nem véletlen, hogy a plus size híveket is inkább ilyen dekoratív modellek képviselik.

Halkan megjegyzem, hogy én is bolondulok az ilyen nőkért és szerintem ez az álom női test.

2016. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az alakom kb olyan mint a második linkelt hölgynek. Ápolt és igényes is vagyok,sőt önbizalmam is van.

A plázacicák általában butácskák,így könnyebb meghodítani őket.

Akinek van esze meg tartása azokkal nehezzebb,fölleg egy rendes párkapcsolatot kialakítani.

2016. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!