Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Onbizalom hianyanak a jele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onbizalom hianyanak a jele, vagy pesszimizmus e teren, ha gyakran mondom magamnak, egy ilyen bombazo soha nem fog veled szobaallni? 32F.

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Az elég fura, hogy magaddal beszélgetsz. Mondjuk én is szoktam, de én bevallottan őrült vagyok.


Amúgy ismerem ezt csak nálam “ha egy csaj jól néz ki és normális akkor 1000000000000% hogy van barátja. Korosztályomban sajnos sokszor férje is.

2016. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak önmagad megnyugtatása :)
2016. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit, farkas? B+ a fűnyíródat! - ennek a tipikus esete.
2016. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Mutass már egy “szingli“ csajt aki normális és lehetöleg nem hasonlít Dollly Roll-ra (tudod az a 80as evekbeli “enekesno“)

2016. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért lenne? én sem hitegetem magam, hogy brad pitt csak rám vágyik... :D
2016. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valahol igen, mert láttam már nem egy dagadtabb, átlagos arcú, nem gazdag csávót a kategóriáján felüli szép lánnyal barátnőként.


Miért? Mert tökös volt, magabiztos, jó dumás és önbizalommal teli. Ha egy férfi őszintén elhiszi vagy bebeszéli magának, hogy sokkal jobb, mint az átlag, akkor tud is ahhoz magánál jobb csajt szerezni.


[link]

2016. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Kivételt erõsíti Agytörzsy prof. aki pont így taktikázik mégis mindig elverik a csajok..

2016. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy jól bánsz-e vele!!!
2016. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3 as mondja a tutit.

Egyébként mindig van esélyed arra hogy szóba álljon veled, lehet még többre is.

2016. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7:

De miért kivétel? Van az ismerősi körömben mondjuk 6-7 dagadt csávó és azok közül legalább 2-vel ez a helyzet.

Ez pont nem a 10-ből 1 vagy 100-ből 1 típusú helyzet, hanem viszonylag gyakori.

2016. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!