Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után rátok is kiült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után rátok is kiült a pesszimizmus?

Figyelt kérdés

A volt barátom hirtelen szakított velem másfél hete, nem tudtam még feldolgozni. Az első sokkon ugyan túl vagyok, de úgy érzem megint egy kicsit visszazuhantam, pedig már egy hajszálnyival jobban voltam. Előtte is volt egy fájdalmas szakításom, de szentül hittem benne hogy találok végre egy rendes férfit. Így is lett, rendes is volt, csak éppen nem szerelmes. Teljesen összeomlottam, nem hoz semmi sem vigaszt, a barátok, a család se, semmilyen pozitív idézet, pedig nagyon nem így szeretnék gondolkodni, de valahogy nem megy. Vagy ez ilyenkor még normális? Félek a jövőtől, hogy megint koppani fogok, akiben megbízom, félek hogy csak kínlódni fogok a férfiakkal, nem fogok megállapodni. Pedig nagyon szeretnék. Hiába álltam hozzá pozitívan ezelőtt, eddig jóformán csak szívtam a szerelemben. Vagy egyszer vége lesz és tényleg megtalálom az igazit?

27/n


2016. aug. 27. 17:00
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális. Anyámnak 15 év kellett, hogy kilabáljon a veremből és végre megtalálja a boldogságot én, azon idő alatt fel is nőttem. Na az nem volt normális. Az emberi lélek egy érzékeny dolog. Nem lehet, mindig fitt és mindent elviselő. Kell neki idő, hogy feldolgozza a dolgokat, helyre kerüljön, regenerálódjon és utána képes arra, hogy újult erővel elkezdje megint az élet hajtását. Adj időt magadnak. Keseregj nyugodtan, sírd ki magad. Pár hónap után már keresheted az élet érelmét, és terápiálhatod magad a felépülés megkönnyítésében. Egyet nem szabad hagyni: elmerülni az önsajnálatban!


Sok sikert!

2016. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
masfel het semmi. engem meg nem dobtak ki, de a legutobbi szakitasom utan honapokig padlon voltam. nyilvan azert tettem pontot a vegere, mert nagyot csalodtam.
2016. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!