Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a társkereson minek vannak fennt?

Figyelt kérdés
Borzaszto sok nőre rairtam már, és kb ha az 5%-a válaszolt össze tehetem a kezem,de akik válaszoltak is egy idő után felszivodtak se szó se beszéd ez miért van?!27/F

2016. szept. 18. 04:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#8


Azt én is tudom, hogy meg kell ismerni a másikat. Nyilván nem úgy terveztem, hogy első tali után kapásból gyerek. Csak főleg azokkal taliznék, akiknek szintén ez a tervük nőként.

2016. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Oké, de ez így direktben akkor is túl sok lehet. Más világot élünk, mint mikor a szüleink fiatalok voltak. A szüleim könnyedén tervezhettek 1-2 éven belül házasságot és gyereket, stabil lábakon álltak, én még abban sem lehetek biztos, hogy meddig lesz munkahelyem egy cégnél.
2016. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem viszont nem érdekel, hogy mi van a munkahelyemmel, mert akkor is szeretnék gyereket. Lehet durván hangzik, de annyi erővel senki ne szüljön, mert minden munkahely bizonytalan.
2016. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10es aranyos vagy :),tudom nem könnyű ez a tarskereses téma,de probalkozok tovább!köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 23. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!