Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a társkereson minek vannak fennt?

Figyelt kérdés
Borzaszto sok nőre rairtam már, és kb ha az 5%-a válaszolt össze tehetem a kezem,de akik válaszoltak is egy idő után felszivodtak se szó se beszéd ez miért van?!27/F

2016. szept. 18. 04:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha valós, akkor talált mást.

Ha valós, akkor csak csevegni akart (akár egy időre).

Vagy kamus (az is megeshet, hogy pasiknak írtál).

2016. szept. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Sosem találod ki, társat keresnek!

Csak nem téged képzeltek el társnak. Miért, kötelező veled levelezgetni, ha rájuk írtál? Nem!

2016. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Mert k urvák......
2016. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Passzívak, nem járnak fel gyakran, a rendszer benyeli az üzeneteket (jártam már így), de az is lehet, hogy te vagy unalmas.
2016. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 18. 22:18
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Milyen kinezetu ferfi vagy? Milyen kepeket raktal fel? Szerintem olyan noknek irtal akiknek nem jon be az alkatod! En aktivan sportolo nagydarab izmos kopasz ember vagyok a mostani kedvesemmel ugy ismerkedtem meg,hogy o szedett fel a facen korabban is volt mar,hogy holgy kezdett ki velem. Szeretem az olyan noket akik mernek kezdemenyezni! A nagyon sovany vagy mackos es dagi sracok kevesbebb holgynek kellenek,szerintem ,ha ebbe a kategoriaba esel kezdj el sportolni,es akkor tobb sikered lesz a noknel. Ha szalkas vagy izmos vagy akkor viszont nem tudom,mit csinalhatsz rosszul,leher tul sablon a szoveg? Passz
2016. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem ott az a gondom, hogy alig van olyan nő akikre rá lehet írni. Sokuknak a kinézetükhöz képest olyan igényeik vannak, aminek képtelenség megfelelni. Egyszer kiírtam az adatlapomra próbából, hogy családalapításhoz (gyereket szeretnék) keresek normális, józan felfogású, átlagos testalkatú nőt. Most vagy nincs ilyen, vagy az a gond, hogy nem vagyok 180 centitől magasabb, 22 centis intim fölötti, befutott milliomos :)
2016. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Egyszer kiírtam az adatlapomra próbából, hogy családalapításhoz (gyereket szeretnék) keresek normális, józan felfogású, átlagos testalkatú nőt." - Mennyi időn belül? Ez azért így egyből egy nőnek is ijesztően gyors, nem csak a pasiknak... Előbb meg kell ismerni egymást, hogy egyáltalán érdemes-e ebbe az irányba közösen gondolkodni. Én szeretnék előbb-utóbb családot, de őszintén szólva egy ilyen szöveg engem is eltántorítana attól, aki ezt így kiírja, mert nem tudom, kivel alakul majd úgy, hogy ebben érdemes gondolkodni.
2016. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ott is ilyen ostoba felhasználónevet választottál magadnak?
2016. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 6os vagyok! A kerdezot megvedenem! Attol,hogy valaki nem jacob rabbi nickneven van fennt meg nem biztos,hogy problema! Nem mindenki ostoba pol korrekt liberal! Mit zavar a felhasznalo nev? Nem ez volt a kerdes! Szerintem aranyos a nev! ;)
2016. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!