Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kisugárzásom alapján szűznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisugárzásom alapján szűznek tart egy lány, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

25F vagyok, 20 évesen vesztettem el, mégis egyik haverom csaja azt mondta, hogy a kisugárzásom alapján nem csodálkozna, ha még szűz volnék.


... ennyire gáz a helyzet, vagy most mit csináljak?


2016. szept. 18. 02:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondaná apám: "és akkor most hova sz4rjak?"


Őszintén, ez miért probléma?

2016. szept. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 One of a Kind ***** válasza:

Van ötleted, mi alapján mondhatta ezt? Talán túlságosan félénk vagy, nem tudsz megszólalni társaságban stb., amiből azt gondolhatja, hogy nem volt még dolgod nővel? Esetleg kisugárzás címszó alatt előnytelen külsőt érthetett, amit így sikerült kevésbé bántó módon megfogalmaznia...


23N

2016. szept. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
túlságosan jófiúnak tart. Amúgy ilyen max. 20 percet látott belőlem...
2016. szept. 18. 03:24
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Az eszedbe se jut,hogy az a csaj egy tapló, természetesen kizárólag csak a kérdezőben lehet a hiba....
2016. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisugárzás nem létezik. Szimplán olyan rondának tart, hogy nem tudja elképzelni, hogy szexelne veled egy nő.
2016. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem voltam félénk, csak kicsit meg vagyok ijedve, hogy ilyen jófiús vagyok, vagy nemtudom. Bár 20 perc együttlét után ezt nem lehet megmondani.
2016. szept. 18. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért fontos neked az,hogy mit gondol rólad?
2016. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem ő a fontos - a fontos az, hogy ha őbenne felvetül, akkor másban is, és esetleg lehet, hogy valami férfiatlan, töketlen lesugárzásom van. És ezt lenne jó elkerülni.
2016. szept. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!