Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se írjak neki?

Figyelt kérdés

Elhívtam egy lányt randizni, azt mondta: ma nem érek rá:/

Aztán mondtam hogy holnap is lehet, azt írta erre holnap este jön haza.

De mivel nem írta hogy máskor benne lenne ezt nemnek veszem. Haverom azt mondja hogy nem kell nyomulni, hanem türelmesen. Szerintem meg nincs értelme ha itt volt neki a lehetőség és ilyen kimérten válaszolt, én ezek után nem keresném egyáltalán. Ti?



2016. szept. 13. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha találkozni szeretne veled és tényleg nem ért rá akkor kezdeményezni fog nálad, ha meg nem fog akkor az egyértelmű jel. Igaza van a haverodnak.
2016. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Jól látod, nem kell keresni őt többet, ugyanis a kifogásaival azt jelezte neked, hogy púp vagy a hátán. Lépj tovább, keress másik lányt, akit érdekelsz is.
2016. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Ne.
2016. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerre csak egy időpontot kell felajánlani, ma nem ér rá, oké. Nem rögtön feldobni neki másikat.


Ő szokott keresni téged? Ha igen, akkor 1 hét múlva felajánlanék egy másik időpontot, és ha akkor sem, utána nem foglalkoznék vele.

Ha nem keres viszont, szerintem hagyd, egy kapcsolat, érdeklődés, ismerkedés, két félen múlik, tehát mindkét fél tegyen bele energiát, én sosem tartottam fent egyoldalú kapcsolatokat, barátiakat sem.

2016. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem méltatott, hogy azt mondja majd jövőhéten lesz ideje ilyenre, akkor mit foglalkozol még ezzel a csajjal? Keress olyat amelyik azt mondka, hogy oké vagy oké, de csak a hétvégén stb.
2016. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!