Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal írjak rá?

Figyelt kérdés

Még a télen megismerkedtem egy sráccal, a nyár elején maradt abba az ismerkedésünk. Nagyobb részben az én hibámból...


Kitöröltem mindenhonnan, stb!


Viszont egyre inkább hiányzik. Milyen ürüggyel írhatnék rá Facebookon.


Szerintem haragszik rám, mondjuk jogosan. Mert egyik napról a másikra mondtam neki, hogy akkor hanyagoljuk egymást. De akkor úgy éreztem, hogy nem érdeklődik eléggé,...


Min. 2 hónapja nem beszéltünk.

Nem tudom, hogy most van-e valakije. Anno ő nagyon lelkesedett az iránt, hogy megismerjen.

Mondjuk hozzáteszem, hogy egyszerre több lánynak is tette a szépet. Na mind1, most nem ez a lényeg.


Gondolom sokan vagyunk/voltunk már ilyen helyzetben, hogy szerettük volna felvenni egy fiúval/lánnyal újra a kapcsolatot. Hogy kezdjek neki? Ti mit írnátok? Nagyon érzelgőse nem akarom venni a figurát, mert ha elhajt az olyan hülyén veszi ki magát.

Odáig már százszor eljutottam, hogy megnyitom Facebookon a neve mellett a kis "Üzenet" részt.


Az építőjellegű kommenteket előre is köszi.

Azt meg nem kell írni, hogy: "késő bánat, hülye vagy,..." mert ezeket tudom magamtól is. :D


2016. aug. 26. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdeklődött: nem elég indok neked? Ne haragudj,de olyan 2 hónap után nem kellene felkeresned :D
2016. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Állítása szerint nem volt jó passzban. Erre különösebben nem tért ki.


De mindig ő szorgalmazta, hogy találkozzunk, az esetek nagy részében ő írt, ő hívott,...


Az ismerkedésünk alatt volt olyan, hogy hol én, hol ő mondta, hogy inkább ne ismerkedjünk. De utána mégis keresett. A legutóbbinál nem... :( Bizonyos dolgokban elég eltérő személyiségek vagyunk.

De én mostanában mégis hiányolom. Voltak hülye dolgai, de mégis most jövök rá, hogy kívül-belül tetszett/teszik.


Vagy inkább próbáljak meg másokkal ismerkedni hátha elfelejtem?

De ezzel nem csapom be magam?

2016. aug. 26. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem számít, hogy milyen tanácsot adunk, mert a leírtak alapján vagy nem tudsz vagy nem akarsz komoly párkapcsolatban élni.
2016. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Ezt most miből gondolod? :O

2016. aug. 26. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már az ismerkedes elejen mondtatok idonkent egymasnak hogy inkabb hagyjatok abba, akkor szerintem nem nagyon illetek ossze. Ezert is tette a szepet tobb nonek is melletted es ezert nem is keres 2 honapja, mert nem hagytal benne nagy nyomot. Ha igy lenne, keresne, ez biztos. Ha most epp nincs senkije, csak irogat noknek akkor szerintem fog veled beszelni ha rairsz, de en nem latom ennek értelmét.
2016. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Kitöröltem mindenhonnan, stb! " - hát ezek után nekem ugyan írhatnál bármit... de ha komolyan gondolod, akkor azt írd, hogy szerinted rossz csillagállás miatt mentetek el egymás mellett, bár szerinted az hiba. Ezt szeretnéd korrigálni.

Ha lehajt, akkor meg miért nem mindegy, hogy miként - letörlöd megint, mindenhonnan

2016. aug. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!