Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen indokkal írjak rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal írjak rá egy fiúra?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú,egész jóban vagyunk. Facebookon nem beszéltünk még, de én nem tudom milyen indokkal írjak rá Ő 18/F én 15/L

2013. jan. 5. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amilyet találsz.
2013. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Szia! Nem tudod hogy kell bekapcsolni a chatet?"
2013. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Szia!


Tegnap találtam a buszon egy kacsát, gondoltam rákérdezek hátha a tied.

Szóval?"

2013. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
normális válasz?
2013. jan. 5. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
szia! tegnap beszartam pedig el kellett volna vinnem a dokigoz.... segitesz felszedni ?
2013. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"húúdejóllaktam

ja nem ide, bocs:D

egyébként szia"....


most mondd, hogy nem kreatív:D

2013. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia! mizu?
2013. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szia meg tetszettél nekem, kúrunk?
2013. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6os az nemjó én egyszer tényleg tök véletlen irtam a csajnak valamit,és mondtan neki bocs nemide akartam meg minden és ő meg mondta h. na persze...xd nem irtam vissza igy gondolom leesett neki.:D remélem érted a lényeget.xd

Amúgy ird neki azt: Szia,van kedved korrepetálni?:D (ismerek személyt akinek bejött..) :D

2013. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es

amúgy nemtom.. ilyen szövegekben sosem voltam jó, mert úgy tartom, hogy naésharjön?:D én egy csajra azzal írtam rá, hogy szülinapja volt, és megszámoltam hányan írtak az üzenőfalára (valami 83 volt) és ő meg végigköszönte az összeset.. és ezzel írtam rá, hogy "komolyan végigköszöngetted mindet?:O"

azóta 2 éve járunk:D

2013. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!