Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a túlzott elvárás?

Figyelt kérdés
Az előbb felnéztem a társkeresőre, csak úgy kíváncsiságból. Rengeteg lány/nő megszab egy minimum magasságot, ez többnyire 175 cm. Akkor én most ássam el magam a 170 cm-mel? Eddig is sejtettem, hogy baj a ,,magasságom", de most bebizonyosodott. Miért támasztanak ilyen elvárásokat a nők? Így soha nem lesz senkim...
2016. szept. 13. 19:02
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
70%
Tudod pont olyan a stílusod mint az egyik "kedves aranyos" fiú barátomnak szerinte csak a pénz illetve ennek hiánya miatt nem kell a nőknek :D Hát perszeeeeee. Dühös vagy frusztrált és agresszív. Ez a barátom mostanra eljutott oda hogy minden nő ku.rva és innentől kezdve ő egyikkel sem hajlandó foglalkozni. Szóval sejtem hova vezet a frusztráltságod idővel. Még addig kéne változtatnod amíg van rá esély hogy kilábalj ebből.
2016. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
55%
Láttam már többször,hogy a nő magasabb a férfinél,de te kijelented,hogy az összes nőnek magas férfi kell... Nem gondolod, hogy tényleg nem a magasságoddal van a gond? Gondolom, hogy akkor neked semmiféle elvárásod nincs külsőre, és az is jó lenne,aki egyébként nem az eseted,csakmert te olyan kedves önzetlen,toleráns pasi vagy... A hozzászólásaidból ítélve nem ez látszik!
2016. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
6%
kérdező, igazad van. csak a hülyék nem értik mit Írsz
2016. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem várhatod el senkitől, hogy azért mert X centi te kelljél neki, vagy egy hozzád hasonló magasságú srác. Tudod mikor a magas lány kiszemel magának egy magas srácot, aki ugyanúgy illene mellé, mint melléd a 170 cm-es lány, de az a srác inkább választ egy picit mert az jajj de cuki, akkor ő sem reklamál, hanem elfogadja hogy ez van :) Tudod megvan ennek a másik oldala is, csak azt valahogy elfelejtitek. Nem te vagy itt a nagybetűs áldozat, kvázi bárkivel megeshet. Itt egyedül aki jól jár az a 180+-os srác mert az biztos hogy fog tetszeni a kisebb lányoknak, a magasabbaknak meg főleg. Mindenki más meg alkalmazkodik.
2016. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!