Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a túlzott elvárás?

Figyelt kérdés
Az előbb felnéztem a társkeresőre, csak úgy kíváncsiságból. Rengeteg lány/nő megszab egy minimum magasságot, ez többnyire 175 cm. Akkor én most ássam el magam a 170 cm-mel? Eddig is sejtettem, hogy baj a ,,magasságom", de most bebizonyosodott. Miért támasztanak ilyen elvárásokat a nők? Így soha nem lesz senkim...
2016. szept. 13. 19:02
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
#29 Valahogy nekem te nem tűnsz nőnek, tök férfias jelenség vagy. De komolyan!
2016. szept. 13. 20:28
 32/44 A kérdező kommentje:
#30 Én pl. imádom a duci nőket. Nálam sokkal inkább a belső alapján megy a szelektálás. A ,,minimum175cmpasikell" csajok automatikusan kiestek a rostán nálam a mentalitásuk miatt, hiába tetszenek.
2016. szept. 13. 20:35
 33/44 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vagyok és teljesen mindegy, mekkora a pasi, ha nem alacsonyabb nálam. Már pedig olyan nem igazán van. Igaz én csak ritkán hordok magassarkút, de nem érdekelne, ha olyankor pár centivel magasabb lennék. Attól még ugyanúgy 160 centis lány maradok, aki nem magasabb a barátjánál.
2016. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, minek futtok olyan szekér után, ami nem vesz fel. Ha 175 cm a minimum egy nőnél, akkor hagyd a francba, keress olyat, akinél 170 cm is megfelelő.

BTW a pasik szeretik a társkeresőkön pár centivel magasabbra hazudni magukat valamiért. 5-10%-kal felbruttósítják a valóságot.

2016. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
#34 Lehet, hogy nem voltam egyértelmű. Nem futok az ilyen lányok után, sőt. Csak az bosszant, hogy ilyen sok van belőlük.
2016. szept. 13. 21:11
 36/44 anonim ***** válasza:
69%
Egy átlagos fiatal 170 cm kb. Magyarországon. Olyan pasit keres, aki magasabb. Mit nem lehet érteni ezen? Nem hinném, hogy a 170 cm-del a tornasor közepén álltál, vagy az első felében. Lődd be a helyed a tornasorban, és nézd meg hány százalék állt utánad. Na, kb. a nők hasonló hányada számára elfogadható a magasságod.
2016. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem futsz ilyen nők után,akkor mit pattogsz?Ja, hogy a 160 cm-es nő már nem jó neked,aki mellett még magassarkúban sem vesznél el? Akkor ki is a felszínes? Mindenkinek vannak "elvárásai", ahogy neked is!De valóban,ahogy az egyik válaszoló írta,itt nem a magasságoddal lenne a legnagyobb gond... (Hanem a legkisebb😁)
2016. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy MINDEGY az, hogy milyen magas a lány, ha tudnál szöveget értelmezni, akkor látnáf, hogy azt is leírtam, hogy a 160 cm-es csajoknak is min. 175-ös srác kell. Nekem kellenének az alacsony lányok is, csak éppen én nem kellek nekik. Nem kell kiforgatni a szavaimat, mert úgy is te jössz ki belőle rosszul.
2016. szept. 13. 21:50
 39/44 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező te is egy vagy a "kedves, normális férfiak" csapatából? :D
2016. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Igen, de nem kell macskakörmözni, mert tényleg az vagyok. Csak azt nem tűröm, ha cseszegetnek.
2016. szept. 13. 21:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!