Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki már túl sokszor mondta el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már túl sokszor mondta el a saját fejében hogy neki úgysem lehet barátnője akkor már felesleges is próbálkoznia?

Figyelt kérdés

Sajnos Én 14 éves korom óta nyugtatom magamat azzal hogy nekem egy betegség miatt (amiről rájöttem hogy semmit sem számít egy párkapcsolatban) sosem lehet barátnőm.


Mikor meglátok egy csinos nőt automatikusan arra gondolok hogy= mivel tetszik nekem= (relatíve nekem ) szép= mivel szep ,nincs esélyem nála.


De rájöttem hogy lehetNE,de sajnos már a sok negatív gondolattal bevonzottam magamnak azt hogy tényleg nem lesz.


Pedig Én pozitív ember vagyok,de a nők terén egyeltalan nem hiszek magamban.


Elvileg vissza lehet fordítani ,mert a pozitív gondolatok erősebbek,de én már nagyon régóta mondom magamnak hogy nem lehet...


Sajnos így is veszem észre... nem nagyon tetszem senkinek.


Felesleges már elkezdeni próbálkozni? (Még sosem próbálkoztam/randiztam)


2016. szept. 12. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden szép nőnek van barátja. Felesleges próbálozni.
2016. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, magamról is tudom, de próbáld meg elhesegetni a negatív gondolatokat. Próbálj meg inkább arra gondolni, hogy mennyire jó lenne vele a szex, vagy képzeld el meztelnül, vagy valami hasonló :D
2016. szept. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
felesleges, add fel.
2016. szept. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha még sosem próbáltad, honnan tudod, hogy nem fog menni?!


Elárulom, ha úgy mész oda, hogy úgyis elküld, teljesen másképp fogsz tudat alatt viselkedni, és tényleg elküld.

Menj oda úgy, hogy "márpedig ezt a csajt megszólítom, és beszélgetni fogok vele!". Ennyi, semmi több. Egyébként meg pont úgy menj oda, mintha egy pasi lenne, vagy egy távoli ismerős. Nem fog megharapni.


Ne ugorj rá, hogy "nagyon tetszel, iszunk valamit?" mert egyből elküld akkor is. Tudod, itt is kell az előjáték. ;) Kell egy semleges téma, amiből kialakulhat egy párbeszéd. Bármi jó, a csaj úgy is leveszi, hogy bejön neked, de azért így több a menekülési útvonalad. Ha látod rajta, hogy elutasító, mogorva, akkor ne is erőltesd a dolgot.

De ha nyitott rád, akkor azt is lehet venni. Mondjuk, mert válaszol a sablonos dumára, kicsit mosolyog, igazgatja a haját, stb.


Az a jó hírem van, hogy ezt is lehet szokni és gyakorolni. Elsőre valószínűleg nem jön össze (bár ki tudja?), és tiszta ideg leszel.

Ötödszörre már nem annyira, és tizedszerre már egyáltalán nem fogsz izgulni, és nem veszed a szívedre az elutasítást.


Ha hiszed, ha nem, egy jó pasinak is kb. tíz nőt kell megszólítani, mire egy érdeklődést mutat, szóval ne ess kétségbe, ha az első három próbálkozás után sincs csajod. Minden nem közelebb visz az igenhez!

2016. szept. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg ezt mantrázod magadnak, addig felesleges, igen.
2016. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!