Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan létezik olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan létezik olyan ember, aki képes magasról tenni a magányra?

Figyelt kérdés

Írják itt sokan, hogy aki egyedül rosszul érzi magát, az keressen valami hobbit, fordítsa az időt a karrierjére és vallják, hogy ők is így csinálják és boldogok. Komolyan van olyan ember, aki tud úgy boldogan élni, hogy az élete egy része hiányzik? Hogy elmegy mondjuk túrázni, majd este hazamegy az üres lakásba, hogy egyedül legyen? Halmozni a munkával a pénzt, azért, hogy utána ne költse semmire, vagy megint egyedül menjen belőle valahova? Oké, vannak barátok, de egy idő után elkopnak, mert mindenki családot alapít és rájuk koncentrál, nem fog senkit pesztrálni egy-egy haver élete végéig. Komolyan, képes valaki folyamatosan, mindent egyedül csinálni boldog lenni, míg másnak családja van, stb.?

Nyilván azokra értem, akik tartósan évek-évtizedek óta egyedül vannak, akaratuk ellenére.


2016. szept. 10. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek kevésbé van, vagy egyáltalán nincs szüksége társakra.

Ilyen vagyok pl. én. Egyedül vagyok a legboldogabb, de néha jól esik megosztani a gondjaimat valakivel, és tanácsot kérni.

Sok az önző, sértődékeny, haragtartó, és hűtlen ember. Ezért nem szeretem a társaságukat.

2016. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%

"Komolyan létezik olyan ember, aki képes magasról tenni a magányra?"



2 fajta szingli van:


1 - aki szenved és bevallja

2 - aki szenved és nem vallja be (önáltatás v szimpla hazugság)

2016. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen :) Itt nyújtózkodom :)))
2016. szept. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!