Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan létezik olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan létezik olyan ember, aki képes magasról tenni a magányra?

Figyelt kérdés

Írják itt sokan, hogy aki egyedül rosszul érzi magát, az keressen valami hobbit, fordítsa az időt a karrierjére és vallják, hogy ők is így csinálják és boldogok. Komolyan van olyan ember, aki tud úgy boldogan élni, hogy az élete egy része hiányzik? Hogy elmegy mondjuk túrázni, majd este hazamegy az üres lakásba, hogy egyedül legyen? Halmozni a munkával a pénzt, azért, hogy utána ne költse semmire, vagy megint egyedül menjen belőle valahova? Oké, vannak barátok, de egy idő után elkopnak, mert mindenki családot alapít és rájuk koncentrál, nem fog senkit pesztrálni egy-egy haver élete végéig. Komolyan, képes valaki folyamatosan, mindent egyedül csinálni boldog lenni, míg másnak családja van, stb.?

Nyilván azokra értem, akik tartósan évek-évtizedek óta egyedül vannak, akaratuk ellenére.


2016. szept. 10. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Én itt vagyok tipikus példája, egyáltalán nem zavar a magány, sőt, igazából szeretek is szabadabban élni, a párkapcsolat sok kötöttséggel jár.

Az fájt nagyon évekig, hogy azt hittem, átlagos külsejű pasiként nagyon rosszul csinálok valamit, hogy nincs barátnőm, folyton magamat hibáztattam. De mióta rájöttem, hogy rohadtul nem tehetek semmiről, egyszerűen a mai világban minden átlagos pasi egyedül van, így meg vagyok teljesen nyugodva. Nem a magány zavart sosem, hanem az önvádolás.

2016. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dreamer88 ***** válasza:

28 eves ferfi vagyok es sose volt meg kapcsolatom.


Oszinte leszek, ugyanugy hianyzik nekem is a kapcsolat. De ha csak otthon ulok es sirankozok miatta akkor semmi sem fog valtozni.


Azert koncentralok a hobbijaimra hogy legyen valami pozitiv is az eletemben. Ettol jobban erzem magam es nem aradnak belolem a negativ hullamok ha probalok ismerkedni.


Illetve egy plusz manko amire tamaszkodhatok ha nem ovok ossze az adott holggyel. Nem erzem ugy hogy osszedol a vilag ha egyedul vagyok.

2016. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A magány nem feltétlenül rossz dolog szerintem. Úgy gondolom, hogy eddig akármennyi emberrel kerültem kapcsolatba mind előbb utóbb csalódást okozott. Vagy így vagy úgy. Ha egyedül van az ember nem tud csalódni senkiben, magad ura lehetsz. Nyilván egy lelki társ sokat dob az életen, de nehéz ezt megtalálni. Eléggé kifordult magából a világ, nem volt soha ilyen nehéz a párkeresés.
2016. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Költőnő? ***** válasza:
68%
Ezzel a felfogással, amit te is képviselsz, csak az a baj, hogy te az életed hiányzó részeként éled meg. De egy stabil emberhez hozzátesz, de a hiánya el nem vesz. Érted a különbséget?
2016. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
56%
Ja és még vmi. A magány és az egyedüllét nem ugyanaz. Sőt, hatalmas a különbség.
2016. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, a boldogság nem attól függ, hogy valaki egyedülálló vagy van párkapcsolata. A boldogság belülről fakad, persze ehhez szükség van erre-arra. Gondolok itt most önmagunk iránt érzett szeretetre és hasonló, belső dolgokra.
2016. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem férjem van, mégis állandóan magányos vagyok. De igyekszem olyan programokat csinálni magamnak, amiket élvezek és próbálok boldog lenni.
2016. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egész élete során nem, mivel társas lényeg vagyunk szükségünk van valakire, viszont bizonyos életszakaszokban lehet, hogy most pont nekem is az a jó, hogy egyedül vagyok magamat építem és majd később jöhet a pasi is.
2016. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja létezem. Nem halmozom a pénzt sajnos, bár csak az lenne..
2016. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Titusztitusz ***** válasza:
24%
Én világ életemben EGYEDÜL szerettem lenni...Éshát igen...Nagyon szerettem hazamenni egy ÜRES LAKÁSBA,és élvezni a csendet,nyugalmat...És értékelni azt,hogy NEM KELL EMBEREKET LÁTNOM MAGAM KÖRÜL...És nem kell a zagyvaságaikat hallgatni...Meg alkalmazkodni hozzájuk...Viszont mivel ugye a világ már csak olyan,hogy "mindenki azt kapja főként,amit nem szeretne",hát énis az elmúlt 47 évem alatt ÖSSZESEN ha 3 hónapot töltöttem eddig ilyen idilli magányban...Azóta is visszavágyok ezekre az időszakokra...
2016. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!