Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy egy amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egy amúgy vonzó, de átlagos nőnek nem volt még pasija 25 évesen?

Figyelt kérdés
Ismerkedek vele, kicsit nyomulósnak érzem, de nekem tetszik külsőre is.
2016. szept. 8. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyafka lehet. :D Macskás típus.
2016. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy aszexuális, vagy csak simán jól érzi magát egyedül, nincs szüksége társra.

Az is lehet, hogy nincs ideje egy kapcsolatra.

Sok oka lehet.

2016. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kiélte magát, nem kapcsolatban.
2016. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megmondom neked én, aki hasonló lány vagyok: régen nem volt szép, sokat változott, sokat fogyott (és, nem, nem biztos, hogy az orrodra köti, ha megkérdezed), ezzel egyenesen arányos az önbizalomhiány. és van, aki nem lesz könnyen szerelmes. Az, hogy a szomszéd srác is jóképű, az csak egy dolog, de nem járnék vele, ha nincs semmi közös érdkelődésünk.
2016. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!