Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok időt, pénz, energiát kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok időt, pénz, energiát kell áldoznia egy átlagos férfinek, hogy egy hozzá hasonló átlagos barátnője legyen?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező
2016. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ!


Ha neked ez nem "áldozat", és szívesen mész vele pl. moziba, étterembe, kirándulni, és minden perc öröm, amit együtt töltötök, akkor nem.

Ha neked teher, hogy az idődből, a pénzedből és az energiádból ennyit vagy annyit kell rá fordítanod, hogy meg tudd szerezni/tartani a csajt, akkor soknak fogod érezni akkor is, ha csak néha fél órát sétáltok, és beültök egy kávéra havonta egyszer.

2016. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Egy kapcsolat nem áldozat, nem "áldozni" KELL rá, édes jó isenem, ez nem automata, hogy bedobod az érmét aztán abban az értékben kijön egy nő:D

Egy kapcsolat két emberen múlik.


Természetesen se nem pénz, se nem energia, se nem idő kérdése az egész

2016. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretek kimozdulni, nem szeretek pénzt költeni programokra kajára, nagyon spórolós vagyok
2016. szept. 8. 11:06
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon spórolós vagy? Akkor spórold meg a nőktől is magad.
2016. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Időt, meg energiát inkább olyan szinten kell, hogy képes legyél fejlődni a csajozás terén, meg azért valamennyire rendszeresen próbálni felszedni csajokat. De ha ez a nagy cél, akkor vedd csak szórakozásnak játéknak az egészet, hogy csajozol. És fontos hogy ne függj a végkimeneteltől. (jó tudom könnyű mondani ezt az egészet :D Meg én sem sokat csajoztam eddig, de ez már a saját hülyeségem, hogy egy lusta dög vagyok >< )

Pénz viszont az nem fontos, sőt ha mindenfélét veszel a csajnak, azzal csak egy pincsikutyát lát.

2016. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
igen, nagyon sokat.. sőt még annál is többet.
2016. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem igen, de nem úgy, ahogy te gondolod. Nem sajnálom a kávékat, sütiket, vacsikat, mozikat.

Én a pénz, idő, energiát inkább abban látom, mármint a belefektetést, hogy külsőre valamilyen szinten vonzódjanak hozzám a lányok. Nagy átalakuláson mentem át külsőre, ami pénzbe került, idő volt, és energiát kívánt meg. Emellett ha nem születtél önbizalomtól duzzadó, nagy dumás nőcsábásznak, akkor bizony a belsőt is fel kell építeni, ami főleg időbe kerül. Könyveket, cikkeket olvasgatni, és hasonló. Meg maga a leszólítgatások, próbálkozások időt és energiát vesznek el, de főleg kitartás kell hozzá, hogy 23 visszautasítás után odamenj a 24. lányhoz is. Na, ez is energia, és mind-mind kéne ahhoz, hogy egy átlagos lányt megszerezz, közben meg el kell viselni a pofonokat. Nem egyszerű, az biztos. 23/F

2016. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Keress akkor sóher nőt,aki nem költ fodrászra,körmösre,divatos ruhákra,stb.?Ja,hogy az adottságoktól fggően már átlagon aluli?Bocs!
2016. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy ku-rvának adsz 10 ezret, tenyerén hordoz téged 1 óráig.


Ha a csajodra költesz 1 hónapon belül 10 ezret, és cserébe dug veled, akkor rossz ütletet kötöttél.

2016. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!