Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok időt, pénz, energiát kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok időt, pénz, energiát kell áldoznia egy átlagos férfinek, hogy egy hozzá hasonló átlagos barátnője legyen?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit jelent nálad a sok pénz, idő, energia. Bár amit itt leírtál kommentben... hááááát... nem túl sok nő kepesztene érted, az biztos. És nem azért, mert nem nézel ki úgy, mint az ügyeletes fehérneműmodell pasas. A legtöbb nőnek, tök mindegy, hogy átlag alattim átlagos vagy csúcsbombázó, imponál az, ha a pasas nem egy sóher bunkó. Én is átlagos vagyok, de veled nem jönnék össze, az hóttziher... mert melletted unalmas lenne az élet. Ide ne menjünk, mert ez drága, oda se, mert az is drága, még egy teára se, minek menjünk el néha étterembe, otthon is lehet zabálni, mozira minek mert otthon is lehet nézni... kb. ilyen hozzáállásúnak tűnsz. A smucigságot senki sem szereti. És ez nem azt jelenti, hogy pénzleső lennék... mostani páromnál jobb munkám van, arányaiban én fizetek többet bele a közösbe, én is meghívom őt fagyizni, színházba, és nem hagyja egyikünk sem, hogy ilyen langyos szar legyen a kapcsolat, amiben csak céltalanul sétálgatunk, tévét nézünk meg dugunk.
2016. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11. vagyok. És azt még hozzá sem tettem, hogy a pasik nagy része azzal sincs tisztában, milyen az átlag nő. Múltkor is volt egy kérdés, amiben a kérdező átlag pasasnak belinkelt egy igénytelen fruizurájú ápolatlan arcszőrzetű sportdzsekis pasast, átlag lánynak egy teljesen szép, igényesen sminkelt, kedves, gyönyörű bőrű, szép arcú vékony lányt... akiben kb. az nem volt "top", hogy nem voltak kipakolva a mellei, nem volt dús loboncú póthaja, nem volt természetellenesen instagramszépre mázolva a feje meg nem méterekre virítóan márkás cuccai voltak.
2016. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!