Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként 175 fölött lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként 175 fölött lenni előnyt jelent a társkeresésben? Az itten 175 és fölötti lányok, ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Pl VS modelleknek is legalább 175-nek kell lenniük, és szerintem így sokkal könnyebb vékonyabbnak látszani, ezt gondolom jobb napjaimon.


Viszont a rosszabb napjaimon, meg hogy sok férfinak nem tetszhet, mert az alacsonyabb nőket cukibbnak találják.


2016. szept. 5. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hátrány. Én majdnem 180 cm vagyok, és utasított már vissza pasi a magasságom miatt. Illetve pl társkeresőn ugye be lehet állítani hogy milyen magas nőket keres valaki, és szerintem sok férfi beállítja, hogy mondjuk 170 vagy 175 cm alatt, így nekik pl meg sem jelennék a keresőben.
2016. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mikeXxX ***** válasza:
Nálam hátrány mivel 179 vagyok sajna ezt kaptam ! 37 f
2016. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!