Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti a baráti körötökből honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a baráti körötökből honnan veszitek észre, hogy két ember tetszik egymásnak? Látjátok, hogy már összefognak jönni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy feltűnően csak egymással vannak elfoglalva. Lopva egymásra pillantanak, simogatják egymást, esetleg kacérkodnak.
2016. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kémiát nem csak érezni , hanem kívülállóknak látni is lehet...

Anno jártam egy egyházi közösségbe, ahol az egyik sráccal odavoltunk egymásért de titokban tartottuk a kapcsolatunkat mindenki előtt. Mégis rengetegen akik először találkoztak kettőnkkel azt hitték egyből, hogy a barátnője vagyok... Pedig más emberek előtt se egy puszi, se egy ölelés, semmi olyan megnyilvánulás nem volt ami arra adott volna okot, hogy ezt gondolják, mivel nem akartunk lebukni.

És amikor megkérdeztük, hogy miért gondolják ezt rólunk, akkor nem tudtak egyértelmű választ adni :D

2016. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon könnyen ki lehet szurni, én mindig bejelentés előtt honapokkal rájövök
2016. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal 2 éve ismertük egymást, mikor összejöttünk, de elötte is közös baráti körünk volt és sokszor jártunk össze inni. Mi elötte egész nap együtt lógtunk, együtt mentünk oda, ott általában egymás közelében ültünk és főkébb egymással poénkodtunk. Szinte összenőttünk, ha egyikőnk késett mindenki a másikat kérdezte, hogy hol van (pedig annyi közünk volt egymáshoz, mint nekik hozzánk).



Nálunk sem lepődött meg senki sem hogy összejöttünk :D

2016. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!