Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kémia vonzalom a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kémia vonzalom a külső függvénye vagy olyan ember iránt is működhet aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 07:04
 1/8 CptTomato ***** válasza:

Működhet..... ha az az egyén valahogyan/valamivel vonzóvá tudja tenni magát.

Volt egy lány szakközépben, nem volt túl jó nő, de egyik este msn-en elbeszélgettünk és másnap kommunikáció órára mindenkinek előkellett adnia,bemutatnia vmit...stb ami rájellemző, hát kiderült hogy hastáncol...és ő azt mutatta be... majdnem eldurrantam, pár héttel később össze is feküdtünk.

2016. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Külső függvénye.
2016. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyannal is van kemia, aki nem tetszik.
2016. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Van olyan,hogy a pasi nem kifejezetten az esetem de megis van egy kisugarzasa ami miatt vonzova valik. Gondolom ez a forditva is igaz..
2016. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy volt egy srác, aki a legkevésbé sem volt az esetem, se külsőre, se belsőre nem tetszett egyáltalán, de valahogy izzott körülöttünk a levegő. Nem lett belőle semmi, fiatal is voltam akkor még, de a kérdésedre a válaszom, hogy igen, működhet olyannal is aki nem tetszik.
2016. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
"A kémia vonzalom" egy nagy süketelés. Ha a kérdésed az, hogy dugnál-e olyannal aki nem tetszik, a válasz, hogy mennyire vagy kiéhezve? Ha nagyon, akkor az odvas fát is.
2016. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó nagy igazságot mondott.

Szégyen nem szégyen, voltam már olyan helyzetben, hogy hát annyira nem tetszik, meg olyan nagyon még beszélgetni sem tudok vele, de azért járjunk. 3 hónapig bírtam, amíg lecsengtek a fizikai vágaim, és rájöttem, hogy a szellemieket fikarcnyit sem tudja kielégíteni a hölgy. Utána sűrű bocsánatkérések közepette szakítottam, tényleg rosszul éreztm magam, hogy átvertem.


De a kérdésre visszatérve: ha azt akarod, hogy ilyen történjen, akkor le kell érned, hogy eleinte még csak "ismerősként", de része legyél az életének, legyen alkalmatok beszélgetni és bemutatni magadat, hogy tovább láthasson a külsődnél.

2016. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
A külső függvénye, illetve az illető testének az "illatmintája" adja azt a bizonyos "kémiát"...Ez utóbbi dolog lényege az az, hogy mind a férfiak, mind pedig a nők közelében állva meg lehet érezni tudat alatt az illető szervezetének a "hormontelítettségét"...Férfiaknál a tesztoszteronszintet, nőknél pedig az ösztrogénszintet...És minnél magasabb ezen hormonok telítettsége az illető szervezetében, annál erősebb érzésként tud rátörni a másikra a "kémia"...
2016. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!