Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként 175 fölött lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként 175 fölött lenni előnyt jelent a társkeresésben? Az itten 175 és fölötti lányok, ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Pl VS modelleknek is legalább 175-nek kell lenniük, és szerintem így sokkal könnyebb vékonyabbnak látszani, ezt gondolom jobb napjaimon.


Viszont a rosszabb napjaimon, meg hogy sok férfinak nem tetszhet, mert az alacsonyabb nőket cukibbnak találják.


2016. szept. 5. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

hát szerintem hátrány... már alapból magam miatt is, nekem tetszik ha egy pasi magasabb nálam. na így kb kiesik mindenki 178 alatt. :D


+ oké, jobban eloszlik a súly, később látszol dagadtnak, de attól még nem vagy modellalkat mert magas vagy.

2016. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én 1,88 magas vagyok és kb olyan magas lányt szeretnék mint te, szóval nálam előny lenne.
2016. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
76%

Nálam nem akadály, sőt lehet, hogy téged zavarna, hogy alacsonyabb vagyok 1-2 centivel...


Viszont sokaknak nem zsánere a hossz, sudár alkat.

2016. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es az lehet hogy attól még nem vagy modell alkat, de alacsonyként meg lehetsz akármilyen vékony/sportos, akkor sem leszel az.


és itt a klasszikus modell alkatra gondolok, nyilván pl egy fitness modell lánynak még jobb is ha alacsony mert izmosabbnak látszik.

2016. szept. 5. 16:09
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem előny, de mivel közel 2 méter vagyok így kb ez az a magasság ami nem néz ki röhejesen mellettem.
2016. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszenek a magas lányok, de csak ha mellette karcsúak. Az meg ritka.
2016. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

197 cm magas srác vagyok és nálam előny ha egy lány magas


Tény hogy így magasan kevesebb srác közül válogathat, mintha kisebb lenne, de azok a magas srácok azért nem olyan rosszak

24/F

2016. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nalam elony a 175+ 193 vagyok...
2016. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Bocsi, picit off, de egyik barátnőm modellkedik, pedig alig magasabb 160 centinél. Már kihívták Milánóba, Japánba, meg tudja fene, csak néha látom a képmegosztásaiból :) Nem linkelek ide képet, de privátban szívesen. Szóval de, lehetnek alacsony lányok is modellek, ha kiemelkedően gyönyörűek, nem kell a frusztrációt ilyen negatív kijelentésbe fordítani :)

És igen, tény, hogy egy magas lány könnyebben tűnik vékonynak, ellenben debellának is. De elég sok magas srác van, akiknek szerintem pont optimális ez a magasság. Bár igazából azt sem tudom, hova akarsz kilyukadni ezzel a kérdéssel. Ebben nem lehet tanácsot adni, vagy javaslatot tenni, ez van, ilyen magas vagy, ezzel kell kezdened valamit. Sokaknak alapból tetszik, sokaknak nem, megvannak az előnyei és a hátrányai. És mindenki abból az oldalból tapasztal többet, amerre néz.

2016. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es bocsi nem akartam senkit megbántaNI.
2016. szept. 5. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!