Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy dolgozzam fel, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy már másodszor kell lemondanom a nagy Ő-ről?

Figyelt kérdés

Sok mindenki tetszett már, de volt két lány, akiknél úgy éreztem, hogy nála jobbat soha nem fogok találni, de egyikből sem lett semmi. Az elsőn nagy nehezen, de túlléptem.


Szűk egy év után a neten véletlen összefutottam egy másik lánnyal, és ugyan nem sokat beszéltem vele, de valamiért még is megfogott, láttam róla képet is, és annyira megtetszett, hogy úgy érzem ő lehet életem lánya, de róla is le kellett mondanom.

Szörnyű érzés belegondolni, hogy soha nem járhatok vele, a másik, hogy mikor lesz még egy ilyen szerencsém, hogy belefutok egy harmadik ilyen lányba is :'(



2016. szept. 3. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért,mi történt a második lánnyal?


Biztos bele fogsz futni,csak legyél aktívabb.Menj ki a természetbe,programokba,szocializálódj és ne a neten keresgélj:)

2016. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy sem fogod tudni feldolgozni így, csak egy módon: ha bőségérzeted lesz.


Menj ki a világba, is ismerkedj lányokkal a neked megfelelő helyen. Ha bulizós vagy, diszkóban illetve a házibulikban, ha társasági ember vagy, akkor baráti körökben, ha nagyon vagány vagy, akkor szólíts meg bárhol nőket: könyvtárban, utcán, pláza stb...


Egy idő után rá fogsz jönni, hogy baromi sok nő van, és annál a kettőnél sokkal szebbek, és kedvesebbek is vannak. Arról nem is beszélve, hogy a netes lányok nem hasonlíthatóak azokhoz, akikkel élőben beszélsz. Lehet, hogy a 2. csaj, akivel neten ismerkedtél, egy házisárkány, vagy élőben nem is nézett ki olyan jól.


Dante

2016. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A 2. lánnyal itt találkoztam, ezért nem szeretném leírni az okokat.


Sajnos elég visszahúzódó vagyok, szóval nincs sok lehetőségem élőben ismerkedni, talán így érthető, hogy nincs bőségérzetem. Az utcán lehetne, de ott azért nehéz sikereket elérni.

Itt beszéltem már több lánnyal is, de valami miatt soha nem lett semmi, és azokon azért gyorsan túlléptem, de ennél a kettőnél valamiért úgy éreztem, ő a legjobb.

2016. szept. 3. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Van vkije, kontakt vele? Írj priviben bővebben
2016. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7.,8. esetnél már nagyon rutinos leszel.
2016. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!