Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozzam fel, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy már nem kellek a férfinak akit szeretek?

Figyelt kérdés

Sem testileg, sem lelkileg. Már szóba sem áll. Szeretem, de elengedem ha menni akar. De egyszerűen nem bírom feldolgozni, hogy MEGUNT!!! Azt mondtuk, hogy mindig akarni fogjuk egymást, de ő 2 év után mégis megunt. Beleőrülök...

Hogy legyek túl ezen a gondolaton? Mert megaláztatásként éltem meg.



2016. aug. 19. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is add fel a reményt, mert az fog megölni. Tapasztalat.
2016. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennek kellett lenni valami előzményének. Valami miatt eltávolodott. Gondolkozz, mi lehet ez.
2016. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gondolj bármi másra. terheld le magad.
2016. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tök mindegy mi az előzmény. Megcsalt, de számíthattam rá, mert velem is így kezdte... Nem száll ki az egyikből és már benne van a másikban.

A kérdéssem az volt, hogy hogy tudnám könnyebbé tenni a folyamatot míg elmúlik az érzés, hogy szeretem. Hogy tudnám túltenni magam a megalázottság érzésén? :(

2016. aug. 19. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Ha veled is így kezdte, akkor megérdemled. Kutyából nem lesz szalonna.
2016. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert egy ilyen embert nem is akarok szeretni, szóval elmúlik ezért nem aggódom. De lerombolt lelkileg, ezt kellene valahogy vissza "építeni".

A "keress más pasit" dolog nekem nem működik ilyen lelkiállapotban.

Talán pszichologus kéne?

2016. aug. 19. 21:56
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát köszi, hogy megérdemlem :)) szóval szenvedjek és ennyi.

Ha nem életem Első férfija lett volna és nem adtam volna neki mindenem őszintén, akkor igazságosnak tartanám amit mondtál. De így nem... Nem ismersz :)

2016. aug. 19. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha veled is így kezdte miért csodálkozol?

Tudtad, hogy nem hűséges és őszinte embered van. Azt gondoltad te majd megváltoztatod?

2016. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Naív voltál és bedöltél a szavaknak.Most szenvedsz miatta.Legközelebb ésszel vágj bele.Bár tudtad hogy nem hűséges akkor nem is tudom miért mentél bele.Egyik nőnek sincs varázs pinája.Azzal nem lehet megfogni egy férfit.
2016. aug. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem is azzal akartam megfogni... Egyszerűen csak szerettem. Mindegy. Elmúlik.
2016. aug. 20. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!