Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy VOLT drogfüg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy VOLT drogfüggővel? Nem félnétek, hogy visszaesik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem! de!
2016. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jonnek ossze se drog se alkohol se semmilyen mas fuggovel se,meg olyannal se aki dohanyzik.
2016. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy megfelelne számomra, akkor emiatt nem utasítanám el.
2016. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Es itt nem a drogfuggoseggel van a baj konkretan, hanem az a szemelyiseg amit ez a problema sejtet, tehat akaratgyenge, gondok elol elmenekulo, eletkeptelen ember. Ilyennel meg szenvedne a fene.
2016. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok,meg annyi h volt fuggovel sem.Ebbe az aki egykor dohanyzott de mar nem,az kivetelt kepez.Viszont alkohol es drog kizart akk is ha regen volt.En tudok jopar embert aki egyikmasikkal el es leteszi par het v honap es ujra mert mondjuk jon egy nehezseg az eletben ami miatt raall megint. Bar lehetnek kivetelek,de ink en megsem.
2016. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én szerencsejáték függő vagyok, szóval én sem vagyok "tiszta", de az én életfelfogásomba nem fér bele sem a dohányzás, az alkoholizmus, a drogok, amivel az egészségét károsítja az nem fér bele. És leginkább a drogos társasága miatt, akik balhésak és félnék tőlük hogy ráveszik valami hülyeségre.
2016. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attol függ milyen a mostani életevitele és mennyire hagyott mindent a háta mögött.

Nekem van egy barátom aki régen függő volt de soha semmilyen körülmények között nem csinálná újra és mióta letette azt mondta új embernek erzi magát megtalálta a lelki békéjét. Ez már több mint 10 éve hogy túltette magat ezen, de meg mai napig eljar ilyen gyűlésekre ahol másokon segithet ugyhogy nem lehet mindenkit egy lapra venni.

De termeszetesen mindenkinek vannak fenntartásai ilyen emberekkel kapcsolatban amit meglehet értenim

2016. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen drogról beszélünk?
2016. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. "egyszer sittes, mindig sittes"
2016. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!