Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt cukorbetegek akiknek a betegségük miatt nehéz megfelelő partnert találniuk mert talán nem annyira elfogadóak az emberek?

Figyelt kérdés

Én nehézségekbe ütközök sajnos.

32f


2016. aug. 22. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

:O ilyet még nem hallottam, hogy cukorbetegség akadályozná a párkeresést

Nekem nem lenne semmi problémám ha cukorbeteg lenne akit szeretek. Attól még szeretném.

2016. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nőknek két dolog számít, ebből a fontosabbik a pénz: ha pénzes vagy akkor felőlük gépi hangon is nyöghetsz szex közben mint Stephen Hawking, nem fogja őket érdekelni mert úgyis lesz melletted szeretőjük.

Ha viszont üres a zsebed, akkor minimum brutál jól kell kinézned különben cukorbetegként lehúzhatod a rolót: a nők ugyanis az egészséges génekre hajtanak és egy ilyen betegség miatt szinte behozhatatlan hátrányból indulsz.

2016. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Nem vok milliomos.

Nem vok ocsmány. 😃

Az exem (5 évig voltunk együtt) sose tudta elfogadni a betegséget.Valahogy ezt éreztem.Úgy gondolom másabb együtt élni egy cukorbeteggel mint egy egészséges emberrel mert ez a betegség a másik fél részéről azért azért megértést kíván.

2016. aug. 22. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy rendszeresen kell normálisan étkezned nem értem mi a baj ezzel a betegséggel. Illetve inzulin ha épp nem gyógyszert szedsz, de hogy nem látom a problémát. Oké nem jó egy betegség se, de azért mert valaki épp egészséges még lehet hogy a gyereke a mittudomén milyen messzi rokonának a betegségével fog születni. Tehát ez hülyeség, hogy a jó géneket keresik a nők.
2016. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van probléma hidd el.

Vércukor érték sok mindenre kihat (hangulat fizikai erőnlét teljesítő képesség stb)

Időponthoz van kötve az ember inzulinozás étkezés.

Félreértés ne essék eszem agában sincs hogy bárki megsajnáljon vagy sajnáltassam magam.

De személy szerint én még nem találkoztam olyan csajjal nővel aki teljesen elfogadó lenne.Persze nem azon van a hangsúly h a betegség miatt szerethet e vagy nem.Természetesen szerethet.A gond azzal van hogy olyan nőt nehéz találni aki elfogadó a cukorbetegséggel és az esetleges ezzel járó 'nyűggel'

2016. aug. 22. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:

kevés elfogadó ember van ,sajnos! :(

nehéz találni társat! :(

kitartóan kerestem,keresem,de nagyon nehéz megtalálni a társunkat!


megértelek,sajnos kevés a megértő,elfogadó ember! :(

minden jót ,sok sikert kívánok neked! 30N

2016. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6 os.Neked is minden jót.

Mondjuk annyira engem nem visel meg de azert jobban szeretnék egy jó kapcsolatban élni egy megértő elfogadó nővel mint csak alkalmi 'kapcsolatokba' bonyolódni.

2016. aug. 22. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ismerkedtem cukorbeteg nővel, engem nem zavarna, és nem amiatt nem lett köztünk semmi.
2016. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!