Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért barátkozik velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért barátkozik velem egy olyan pasi, aki szexet akart?

Figyelt kérdés

Nemet mondtam neki, és még arra sem tudom fogni, hogy reménykedik, mert beszéltünk már sokat a szerelmi életemről, és tudja, hogy nem megyek bele akármibe, ráadásul jelenleg mással randizom.


Viszont szinte minden nap beszélünk, és nem olyan szintű beszélgetéseink vannak, hogy szia, mizu, semmi kül, hanem mindig jól megszerkesztett leveleket küld, és komolyabb témák is szóba kerülnek.


Szerintetek is barátkozik?


2016. aug. 21. 19:04
1 2
 1/11 Bockes válasza:

Szerintem. Ha egyszer visszautasítottad, és éppel mással akarsz összejönni, és nem látsz esélyt arra, hogy másodjára esetleg ne utasítsd vissza, akkor hagyd.


Viszont a kérdésed címe, nem utal arra amit alatta írtál.


Azazhogy.


"Miért barátkozik velem egy olyan pasi, aki szexet akart?"


Azért barátkozik veled,mert szexet akar.

2016. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De tudja, hogy nem fog összejönni.
2016. aug. 21. 19:45
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Van még mit tanulnod bogaram, látszik hogy nagyon fiatal vagy. A férfiak mindig reménykednek a szexben, teljesen mindegy , hogy mit mondasz nekik, ugyanúgy mint ahogy te meg abban reménykedsz, hogy barátkozni akarnak veled, hát elárulom ,hogy nem akarnak!
2016. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy haverok lehetünk még.
2016. aug. 21. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Te megis hany pasival kavarsz egyszerre. hulye K.
2016. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Azt mondta, hogy haverok lehetünk még."


Na és ezt azelőtt mondta, hogy szexet akart, vagy azután?

2016. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azután mondta.


Nem kavarok vele, én tényleg csak barátkozni szeretnék vele, de jó lenne tudni, hogy ő is erre gondol-e. Randizni csak egy sráccal randizom.

2016. aug. 21. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
jah haverság extrákkal :D ne légy naiv csak fűzögetni próbál
2016. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Bocs de ha igy folytatod meglesz amit akar
2016. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, pont azt akart, de nemet mondtam.
2016. aug. 21. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!