Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy a férfiak az utóbbi 5-10 évben elkezdtek nyíltan csak szexre menni? Vajon miért nem vonzóbb a párkapcsolat és miért lett ez ennyire nyílt és szemérmetlen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 10:22
1 2 3
 21/23 fru_ ***** válasza:

Én már dugtam 10 éve... ti?

Azért van 8 milliárd ember, mert a pasik (és a nők) régóta a szexre "mennek".

2016. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnyíltabb szexuális gondolkozás és viselkedés a 60-as, 70-es évekre volt jellemző. Azóta csak "jobb" lett a helyzet. (Nézőpont kérdése, kinek mi a jó). Ami Woodstock-ban ment, az többszöröse a mai Szigetnek és társainak. Ha úgy vesszük azóta némileg a konzervatívabb irányba tolódott el a mai emberek gondolkozása a szex terén. Biztos vannak akik csak szexre hajtanak ma is, de nem olyan tömeges a jelenség, mint az említett évtizedekben. (Sajnálom, ha inkább ilyenekkel volt dolgod).


De gondolj bele, a 60-as, 70-es években volt az, hogy már gimnáziumban oltári égés volt szűznek lenni, akár fiú, akár lány voltál. Most meg már nem az (20 éve felett sem, és bár nincsenek ilyen jellegű statisztikák, de valószínűleg többen vannak most 20 év felett is szűzen, mint régebben), még ha sokan vannak azok ma is, akik 15 évesen kezdik. Ha olvasok, nézek egy könyvet, filmet abból a korból, mindig az az érzésem, hogy egyszerűen mindenkinek a szexen járt az agya 0-20-ben, ha éppen nem azt művelte. Ez a mai korban azért már nem így van jelen. Nagyon sok férfi nem csak a szexet keresi egy kapcsolatban, sőt azt is le merem írni, hogy a többség ma már ilyen.

2016. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

18-as! Azt írod, várod a kifogásokat. Arra írtam, hogy ott vannak fölötted.


Mi az, hogy minél többen leírjátok? Épp arra utaltam, hogy az előtted hozzászóló férfiak zöme nem azt állítja, amit te, vagy sokkal értelmesebben, árnyaltabban. ergo az ellenérveket találod meg az írásaikban.

2016. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!