Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy a férfiak az utóbbi 5-10 évben elkezdtek nyíltan csak szexre menni? Vajon miért nem vonzóbb a párkapcsolat és miért lett ez ennyire nyílt és szemérmetlen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 10:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Sok nő is csak dugni akar. A nők között is kevesebb, aki családot szeretne, gyereket szeretne, helyette b.a.s.z.n.i. akarnak, mint a férfiak. Főleg, ha egy nőnek azt mondod, hogy adsz neki 5 ezer eurót, ha bele élvezhetsz, akkor sok nő örömmel venné, ha bele élveznél. A pénzért mindent.
2016. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Igen, észre.
2016. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
A mai nők se olyanok, már, mint nagyanyáink, akik rendes ruhákat viseltek a Rákosi-korszakban. Manapság a divattervezők hibája is, hogy a férfiak álló f.a.s.s.z.a.l. sétálnak minden nyáron pl. Pest utcáin, vagy Salgótarjánban, meg máshol. Én is már az utóbbi 2-3 évben láttam, hogy tavasszal és nyáron a fiatal csajok közül többen is olyan rövidnadrágot viseltek, amiből konkrétan kilátszott majd nem az egész popsikájuk, mert a gatya inkább olyan volt, hogy csak az ánuszukat, meg a puncust takarta el. Egyre inkább kiteszik a nők a kirakatba azt amijük van. Felvesznek olyan felsőt, ami kivágott a mellkasnál, melltartó nincs rajtuk, ha előrehajolnak egy kicsit már látjuk ezen nők kebleit, illetve olyan kis rövid gatyákat vesznek fel, amiből az egész combjuk, de a fenekük nagy része is ki van. Az ilyen nőknek lehet szó szerint mondani, hogy s.e.g.g.e.d. ki van kis anyám, mert tényleg. Ezek után, ha a nők nem hordanak melltartót, sokan normális bugyit se, csak tangát, vagy azt se, olyan nadrágot vagy miniszoknyát vesznek fel, amiből hajlongásnál látszik a puncijuk, meg a popsijuk, akkor ne a férfiak hibája legyen, hogy csak a dugásra tudnak gondolni az ilyen nők láttán.
2016. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%
Nyomtam mindenkinek a zöld pacsit, sajnáljatok már meg és nyomjátok már ti is nekem a zöldet. Köszönöm!
2016. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%

1-es,nem tudsz szöveget értelmezni? A kérdező azt kérdezte, észrevettük-e, ebből következően pedig gondolom azt is, ha nem. Nem ejtette szóba, hoyg ez baj-e.


Én is kezdem így érezni, hogy nyíltabba a világ ilyen dolgokban.

2016. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%
Úgy nem lenne pontosabb a kérdés, hogy a férfiak felső 10% aki másra se bír gondolni, nem bír mást felmutatni, hogy szexelt 500 nővel....... de hát ha ilyen kell nektek hát akkor hajrá... csak ne legyünk már képmutatóak... lehet lepontozni örülnék ha az oka is le lenne írva ;) kíváncsi vagyok a kifogásokra
2016. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem az előtted hozzászóló férfiak maguk már válaszoltak neked.
2016. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
6%
# 17 És ? Akkor mi van ? Nekem nem lehet írnom se ? Nekem nem lehet véleményem, minél többen írjuk, hogy ne legyenek a nők felszínes ribizlik hát ha elgondolkoznak és felfogják azzal a nagyon nagyon pici mogyorónyi agyukkal, mint például a kérdező is, hogy HOPPÁ lehet nem kéne csak külsőt nézzem, lehet nem kéne úgy viselkedjek mint egy prostituált aki ingyen dolgozik ? Szép álom szép álom :D ja látni akarom azoknak a nők fejét akik meglátják amit írtam, hogy fel lesznek háborodva ez általánosítás jaja az hát persze..... xddd
2016. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
##3-5: +1
2016. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Titusztitusz ***** válasza:
Ez szerintem régebben sem volt másképpen...Csak legfeljebb régebben nem figyelted a jelenséget...(A férfiak természete ezer évek óta ugyanolyan,nem tudom hogy honnan szeded azt,hogy az ilyesmi valami új divat lenne...)
2016. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!