Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó ez a legtöbb lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a legtöbb lánynak, hogy a pasik külsejére adott degradáló nyilatkozatokkal sértegetik a férfiakat?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm. Most áprilisban szakítottunk. 1.5 évig voltunk együtt. 7 évvel fiatalabb, mint én. Amíg jó volt a kapcsolat, vagyis az első évben, akkor semmilyen negatív jelzést nem kaptam tőle. Aztán az utolsó félévben kiszeretett belőlem, kaptam folyamatosan a negatív kritikákat. De nem a jellememre, hanem hogy kezd megereszkedni a bőröd, picit ritkul a hajad, hogy neked mekkora fejed és homlokod van, hogy ezt eddig nem vettem észre. Fájt a dolog. De én nem akartam a szemére vetni, hogy lehet ő 7 év múlva sokkal rondább lesz nőben, mint én most férfiban. Miért jó külső alapján sértegetni a másikat? Azóta van neki egy sokkal fiatalabb, nagymenő pasasa, aki néha meg is veri, ahogy hallottam.
2016. aug. 6. 09:32
1 2
 11/13 Költőnő? ***** válasza:
Inkább ebből az derül ki, hogy milyen is egy itteni "kedvesjófiú" igazából.
2016. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez mind a két nemnél megvan.Csak Lásd itt azokat a kérdéseket, amikben pl.a Férfiak fejtik ki elégedetlenségüket a párjukkal szemben.Mert merészelt a nő terhesség alatt meghízni...Ugyanez megvan női oldalról is.
2016. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De én nem híztam meg, sportos vagyok. Tehát olyanba kötött bele, amibe nem szabadna, amiről nem tehet az ember.
2016. aug. 6. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!