Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó ez a legtöbb lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a legtöbb lánynak, hogy a pasik külsejére adott degradáló nyilatkozatokkal sértegetik a férfiakat?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm. Most áprilisban szakítottunk. 1.5 évig voltunk együtt. 7 évvel fiatalabb, mint én. Amíg jó volt a kapcsolat, vagyis az első évben, akkor semmilyen negatív jelzést nem kaptam tőle. Aztán az utolsó félévben kiszeretett belőlem, kaptam folyamatosan a negatív kritikákat. De nem a jellememre, hanem hogy kezd megereszkedni a bőröd, picit ritkul a hajad, hogy neked mekkora fejed és homlokod van, hogy ezt eddig nem vettem észre. Fájt a dolog. De én nem akartam a szemére vetni, hogy lehet ő 7 év múlva sokkal rondább lesz nőben, mint én most férfiban. Miért jó külső alapján sértegetni a másikat? Azóta van neki egy sokkal fiatalabb, nagymenő pasasa, aki néha meg is veri, ahogy hallottam.
2016. aug. 6. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert hogyha valaki nem talál rajtad olyan fogást, amiről tehetsz, (például: természet, bunkóság, ápolatlanság, ilyenek) akkor keres olyat, amiről nem tehetsz, és azzal kezdd el bántani. 23/F
2016. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Na várjál, szóval egy, azaz 1 darab lány sértegetett téged, erre te úgy teszed fel a kérdést, hogy ezt miért csinálja a legtöbb lány, holott te eddig egyetlen ilyennel találkoztál eddig. Nem értem a logikád, bár nem is hiszem, hogy lenne.
2016. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
#2 Majdnem az összes làny ilyen... nincs sajnos már kivétel...ne màrtírkodj itt!
2016. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valóban ezt csinálják a lányok. 4 volt barátnőm is eljutott ebbe a fázisba idővel, szóval biztosan van benne valami.
2016. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 szerintem a mártír szó mást jelent mint amit te gondolsz. Ne használj olyan szavakat, amelyeknek a jelentését illetően bizonytalan vagy!
2016. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
#5 Pont te beszélsz.... olvasd màr fel mit írtàl hülye tyúk.... logikàròl beszélsz... meg mély felhàborodàssal tölt... hogy a kérdező, hogy merészel ilyet mondani... képzeld sok nővel volt dolgom nem a ribikkel.... àtlagos lànyokkal úgy viselkedtek mint ha egy félistenség lennétek közbe pedig te is olyan ember vagy, mint én és külsőm miatt a nők basztatnak... és szívok miatta csalàdom se lesz majd ami neked meg lesz. Te rohadtul ne szólogass be kérdezőnek mert ezt csinàljàtok... és élvezitek
2016. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy van férfigyűlőlő banda pontozatok le mi van fàj az igazsàg ?
2016. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
Hát igazából ne sajnáld sztem, hogy megszabadultál tőle. Felnőtt ember, aki nem csak kor alapján az; ilyet nem csinál. Most kiderült h valójában mennyire roppant felszínes és sekélyes. Soha senki nem tökéletes, de nem basztatjuk a másikat.
2016. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 ha két számot kivonsz egymásból, és az eredmény nem nulla, akkor az a két szám különböző. Kétség sem férhet hozzá, hogy ez a százalékokra is igaz. Ha nem érted, majd leírom lassabban.
2016. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a levelet kaptam:


Szerintem meg fogd be pofádat te hülye liba... inkàbb mennyé kuratni magad az ecsetekkel és az alfàkkal ne pedig az én véremet szivd hulladék


Ebből az derül ki, hogy a férfiak is szeretik degradáló kifejezésekkel illetni más férfiakat. :)

2016. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!