Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok mért sértegetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mért sértegetik a fiúkat ha nem jóképű vagy csak ez a pasi számukra?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 21:21
 1/10 A kérdező kommentje:
ugy érten ez nem pasi számukra?
2009. ápr. 20. 21:25
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
azért minket se kell félteni. ha egy csajon van a magazinokhoz képest +10 kiló, nem tud úgy végigmenni az utcán, hogy egy tucat pasi legalább gondolatban ne titulálná kövér disznónak. ez emberi sajátosság, kizárólag külső alapján megitélni a másikat. az értelmesebbje kinövi.
2009. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ugyanazért, amiért a fiúk sértegetik a lányokat, ha nem néznek ki jól.
2009. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
mert az emberi lény bunkó. :D
2009. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

A fiúk miért tehenezik, k*rvázzák, ribizik a lányokat?


Ha feldühítesz, vagy nem érted meg, hogy mássz le rólam, bizonyára megkapod hogy idióta vagy és ocsmány. Ha feldühítek valakit, és megkapom hogy idióta vagyok és ocsmány, rájövök hogy tényleg idióta voltam.


Ha barátnőimmel beszélem ki, hogy szőrös vagy, kövér, csúnya és kancsal, átgondolom, és rájövök hogy nem számít, mert így kedvellek, vagy ennek ellenére nem. Beszélj ki a haverjaiddal, engem nem zavar.


Ha gúnyolódok veled, és sárba tiporlak, pedig nem tettél semmit, vagy nagyon szeretlek és életem legrosszabb napján találtál meg, vagy nem én vagyok az, mert ok nélkül sosem sértegetnék senkit.

2009. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én gondolatban sértek,szóban ritkán mondom ki,de akkor sem előtte,inkább barátokkal,bnőkkel megbeszélve.

Mellesleg rajtam is van plusz 10,de szép arcom van de én is érzem ha megyek az utcán,hogy azt gondolják:'jesszus ez úgy néz ki mint a hegyomlás.Nos ez van,ilyenek az emberek.Milyen szép is lenne,ha midnenki kedves lenne és megértő dehát nem így van XD

2009. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenki elmondja a véleményét a pasik is elmondják a csajokról hogy ronda kövér stb...akkor a csajok miért ne dumálhatnák ki ugyanezt?ez természetes dolog!*
2009. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én nem arról kérdeznék hogy ki hogy beszéli ki a másikat hanem ha nem joképű mért mondják a szemembe hogy te bunkó meny a fenébe stb..
2009. ápr. 24. 19:14
 9/10 anonim válasza:
Nem tudom egyes emberek természete miért ilyen.De az az ember bunkó aki a másik szemébe mond ilyet!
2009. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ebben a világban már nem a belső értékek a fontosak, hanem minden a külsőségeken alapszik. Ez főleg megfigyelhető a fiataloknál. A komolyabb emberek, akiknek valóban az érték a fontos, nem pedig az, hogy hogyan lehet villogni egy pasival/csajjal, nem fog elküldeni, ha nem vagy jóképű. Ha elküld, mondd a szemébe, hogy bunkó, és örülj neki, hogy nem kezdtél egy érdek-libával.


18/L

2009. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!