Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek is sok randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek is sok randi bukik be, mert a lányok többet és többet, sőt extrát várnak tőletek pl külső, humor, társas kapcsolatok, utazások terén?

Figyelt kérdés
Hiába beszélgetek velük napokig, van képcsere. Mégis többet várnak, pedig tudják, hiszen elmondom milyen vagyok. Nem egy világpasi, nem egy nagy utazós, óriási kapcsolatrendszerrel rendelkező pasi vagyok. Randin mégis ezt várják, hogy erről regéljek stb. Közben meg külsőre is, hogy miért van rajtad ott egy szemölcs, miért ráncos a homlokod stb. Pedig volt képcsere. Extra humort, pedig elmondtam, hogy nem vagyok az a nagydumás pasi stb. Tehát minden baj, de a saját szemükben a gerendát nem látják. Mintha más világban élnének és szupermant keresnek. Már rettegve megyek el randira.
2016. júl. 30. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Sosem volt ilyen, bár randiaim sem voltak igazán.. 😃 talizgattam kettesben lányokkal, csináltunk programokat, de sosem volt kimondott randi.

És nyilván nem voltak elvárások... élveztük egymás társaságát, azért is taliztunk


23f

2016. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az más, de nekem valahogy vérre menő randijaim voltak, ahol a lányok azt lesték mibe köthetnek bele a végén, hogy ne kelljen megismételni.
2016. júl. 30. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még meg az első benyomás, nem láttátok egymást élőben?
2016. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, netes kapcsolatok.
2016. júl. 30. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha én még egy randit össze tudnék hozni netes ismerkedésből...

De már az is elég lenne ha a lányok nem szívódnának fel.

2016. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam általában azért bukik be a dolog ,mert a lány tök más élőben, mint amilyen neten volt, velem még nem nagyon volt baja a csajoknak(vagy legalábbis nem kötötték az orromra), legtöbb esetben én nem kerestem őket a randi után és ebből többnyire már értették, hogy felejtős a dolog. Azóta megtanultam, hogy jobb rögtön személyesen ismerkedni, mert ha látom a lányt, érzem az illatát, a mozgását a testbeszédét akkor rögtön kiderül, hogy vonzódom e hozzá vagy sem. Míg neten hiába értjük meg rohadt jól egymást, ha élőben nincs meg a szikra, akkor nincs miről beszélni.
2016. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is gyakran megkapom, hogy helyes, kedves pasas vagyok, de nincs meg a bizonyos plusz szikra, így felejtős a dolog.
2016. júl. 30. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Első benyomás c könyvet ajánlom akkor :)

Torrenten fent van

2016. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira hihetetlen ez nekem...Komolyan így végződik egy randi felnőtt embereknél, hogy "bocs, de ráncos a homlokod", "miért nem mesélsz a kapcsolatrendszereidről?".


Szerintem nagyon-nagyon rosszul értelmezel itt valamit. Én arra tippelek, hogy hiányzik belőled az intelligencia, a jó fellépés (ez az írásodon is látszik; tényleg előre szólsz, hogy nem vagy humoros???), és ezért kapsz elutasításokat.


25N

2016. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!