Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért éri meg szórakozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért éri meg szórakozni vadidegenekkel társkeresőn?

Figyelt kérdés

Üdv


1 év alatt másodszor futok bele hasonlóba. Társkereső - ismerkedés - rengeteg beszélgetés (napi több óra) - egyik pillanatról a másikra való eltűnés.


Mi ennek az értelme? Nem jutott hozzá semmi értékeshez, kompromitálóhoz, pénzhez, szivességhez, nem vallott neki senki szerelmet, normális beszélgetések zajlottak, olyan szinten és mélységben, ahogy egyébként zajlik két ember között az ismeretség első fázisában.


Vajon miért éri ez meg embereknek, hogy kamu profilokkal hetekig beszélgetnek valakivel, aztán eltűnnek egyik pillanatról a másikra? Ez nem üt meg érzelmileg, mert ahhoz korai volt a dolog, meg hát a neten nem lesz normális ember szerelmes szerintem, de a motivációjat nem értem a dolognak



2016. júl. 29. 18:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kilences:


Van igazság abban, amit írtál, annyit tennék hozzá, hogy azért ez az 1 év nem a folyamatos társkeresésről szól, ennek az időnek a felében be sem jelentkeztem társkeresőre, úgyhogy így kisebb mértékű a mázli...


Kezdem azért kicsit elveszíteni az érdeklődést az ilyen fajta társkeresés iránt. Mindegy is, mi az ok, ha valakiben annyi nincs, hogy 2 mondatban közölje.

2016. júl. 30. 10:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Alapveto problema, hogy azert par nap utan mar at kell terni ha mast nem telefonalasra, aztan egy heten belul talalkozas. Ha o nem is eroltette a randit vagy a telozast akkor valoszinuleg, csak unta magat es esetlegesen egy csalados ferfi. Sajnos vannak ilyen barmok :D
2016. aug. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!