Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, netes tarskeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, netes tarskeresőn fenyegettek meg már titeket?

Figyelt kérdés
Vagy kaptatok nagyon gusztustalan levelet elutasítás után? Esetleg volt, aki tényleg megkeresett, és zaklatott?
2016. júl. 23. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen konkrétan nem volt, olyan igen hogy még nem is válaszoltam valakinek, mert már a levélen és az adatlapon is látszott, hogy az a pasi nem 100as, de fél napon belül írt egy levelet, hogy jaj, minden nő kva, pénz kell nekik csak, én is ezért pattintottam le, stb.


Megírtam neki, hogy nem a pénz a gond, hanem, hogy nem állok le OPNI szökevényekkel. Írt még 1 hőbörgő levelet és letiltott:D

2016. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fenyegetni nem fenyegettek meg, de volt olyan, aki az első levelében még normális hangvétellel írt, szmájli meg minden, gondoltam, van olyan értelmes, hogy elfogadja az elutasítást. Udvariasan megköszöntem a levelét, és megírtam neki, hogy ne haragudjon, képek alapján nem az esetem, mire a következőt írta:

"Nem vagyok?

akkor biztos vmi kis csicska puhap*cs gennygóc kell neked.

húzz a g*cibe akkor vele te retek!"


Meg olyan is volt, hogy ha nem írtam rögtön vissza, mert épp rohanásban voltam, máris jött a vádaskodás, elhordott az illető mindennek, nekem meg úgy kellett magyarázkodnom...


27/n

2016. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!