Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért éri meg szórakozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért éri meg szórakozni vadidegenekkel társkeresőn?

Figyelt kérdés

Üdv


1 év alatt másodszor futok bele hasonlóba. Társkereső - ismerkedés - rengeteg beszélgetés (napi több óra) - egyik pillanatról a másikra való eltűnés.


Mi ennek az értelme? Nem jutott hozzá semmi értékeshez, kompromitálóhoz, pénzhez, szivességhez, nem vallott neki senki szerelmet, normális beszélgetések zajlottak, olyan szinten és mélységben, ahogy egyébként zajlik két ember között az ismeretség első fázisában.


Vajon miért éri ez meg embereknek, hogy kamu profilokkal hetekig beszélgetnek valakivel, aztán eltűnnek egyik pillanatról a másikra? Ez nem üt meg érzelmileg, mert ahhoz korai volt a dolog, meg hát a neten nem lesz normális ember szerelmes szerintem, de a motivációjat nem értem a dolognak



2016. júl. 29. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyes emberek számára ez a fajta társkeresőzés életformává vált. Kitölti az üres óráit, egyfajta szórakozás, mert úgysincs más dolga, illetve valószínűleg normális emberi kapcsolatra nem alkalmas, és ezzel éli ki magát. Él kell fogadni, és meg kell tanulni kiszűrni az ilyeneket. Én ezért is vagyok úgy, hogy ha neten ismerkedem, és valaki megtetszik, lehetőleg minél előbb randizni, hogy hamar derüljön ki hogy kicsoda-micsoda, tetszünk-e élőben egymásnak, tudunk-e élőben beszélgetni stb. Nincs értelme a hosszú ideig tartó levelezgetésnek, főleg naponta órákig...
2016. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van már valakije, foglalt, és lebukott, hogy félrekacsintgat, asszonyka letiltotta.
2016. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ebben igazad is van, nem is tartott sokáig a dolog, egy bő hétről volt szó mindössze
2016. júl. 29. 18:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talált szimpatikusabbat, vagy csak te nem voltál elég érdekes neki, és rádunt. Szerintem egy hétig butaság csak csetelni, a 3. Napon elhívhattad volna találkozni.
2016. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

négyes:


ha unt volna, jól titkolta, szerintem többször keresett, mint én őt. valószínűleg amúgy volt egy kis felesleges szabadideje...

2016. júl. 29. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Unaloműzés... még az is lehet kapcsban voltak..
2016. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban >_<
2016. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:

Egoboost és színvonaltalan szórakozás.


Itt legalább jól lehet szórakozni, irány mindenki a gyakorira!


26/F

2016. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1 év alatt csak a második?


Amúgy az eltûnés mögött ezernyi ok lehet, talált közben mást, besokalt az egész társkeresôzéstôl, téged unt csak meg, valami miatt úgy döntött, hogy nem vagy elég komoly jelölt (pl. nem tudtad neten keresztül kitalálni, hogy mikor kellett volna személyes találkozóra hívni) vagy akár tényleg lehet, hogy csak szórakozott, vagy közben van valakije, ésmost lebukott.


Szóval az csak az egyik lehetôség, hogy csak szórakozik.

Simán lehet, hogy csak gerinctelen, és nincs benne annyi tartás, hogy közölje veled, ha valami miatt már nem aktuális számára a dolog - a legtöbb nô márpedig ilyen, szóval egy év alatt mindössze 2 ilyen lányba belefutni, az szinte hihetetlenül mákos eredmény.

2016. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van ez így.

Én is, több alkalommal jártam így - egy pár internetes társkereső holnap pont erről ismert (pl. csp.hu). A FB társkeresők, még ennél is 'lejjebb' vannak. Egy részük kihalt, a másik meg átcsapott posztolgatósdiba.

2016. júl. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!