Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy engem a lelkisérült emberek vonzanak?

Figyelt kérdés

Nekem is vannak problémáim, és sok rosszat átéltem már, és pont emiatt olyanok a hétköznapjaim, mint egy pszichológusnak. Szeretek meghallgatni másokat, engem sosem húznak le a gondjaik, és szívesen segítek nekik, ha tanácsot kérnek.


Csak amikor ismerkedésre kerül a sor, akkor valamiért mindig a reménytelen eseteket vonzom be. Viszont én úgy gondolom, hogy nem reménytelenek, szerintem mindenki tud változni, fejlődni, csak kell valaki mellé, aki segít neki ebben. Mert az emberek többsége olyan, hogy ha valakiben nem tetszik nekik valami, akkor hagyják a francba azonnal. De én mindig kitartok mindenki mellett, és próbálok segíteni nekik, és bár ez néha sok gyötrődéssel jár, de mégis élvezem.

És egyébként mindig pozitív visszajelzéseket kapok, mert nem akarok erőszakkal megváltoztatni senkit, nem vájkálok az életükben, és nem mondom meg bunkón a véleményemet. Bennem az együttérzést szokták nagyon értékelni, és hogy nem nézem őket hülyének semmi miatt.


Csak hát így nem igazán tudok párkapcsolatot kialakítani senkivel, mert tényleg problémásak ezek a srácok, hiába szeretem meg őket sokszor. Mert ők viszont nem igazán tudnak szeretni, de mást sem, nem csak engem.


20N


2016. júl. 29. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Most lesz jó pár leveled. :D
2016. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért vonzol be ilyeneket, mert kizárólag a pszichológusuk akarsz lenni és ezt ők prímán meg is érzik.


Nem kell az egész világot a szívedre ölelni, legyél egy kicsit NŐ is, akkor igazi FÉRFIAK is rád találnak.

2016. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Pont most írok ki egy kérdést ezzel kapcsolatosan.

Nekem van ilyen problémám és jól esne valakivel beszélgetni aki nem ismerősöm, nem társkeresési szándékkal, hanem tanácsot szeretnék kérni :)

2016. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze a nőiességhez. Szexinek tartanak a pasik.
2016. júl. 29. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát vonzalom nehezen alakulhatna ki... talán ha többet találkoztok, többet beszéltek mindenféle témától, elvonatkoztattok a lelki betegségektől, közös programokat csináltok.. mint általában egy rendes kapcsolatban :)
2016. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóljak az exemnek? Pszichopata a drága ha akarod összehozlak vele , de ne lepődj meg ha kapsz egy két verést ,de ha gondolod neveld meg.
2016. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki nem lelki sérült valamilyen szinten?


Most vegyünk mondjuk engem, van néhány lelki problémám viszont beszélni nem szeretek róluk és fel se tűnik másnak és csak nagyon szűk réteg tud róluk. 1 hét ismeretség után úgymond az ilyen "titkaimat" nem fogom feltárni nagyon senkinek. A volt barátnőmnek sem beszéltem a problémáimról csak jópár hónap után.



Na most, ha jól értelmezlek a hozzám hasonló emberek kikerülnek a látókörödből, mert nem fogod tudni róluk, hogy most akkor mivan. Rövidre fogva egy rakat olyan ember mellett mész el, aki téged vonz(hat) csak nem verik nagydobra és sokkalta jobb materiálok egy stabil párkapcsolatra.


Egyébiránt, akikről te írsz csak lelki szemetesnek használnak. A pszichológus tud tényleges segítséget adni, addig te max az átmeneti javulásukat okozod, nagyrészt ezért sem vesznek téged komolyan. Hálátlan szerep és sajnos ismerem is..


20/F

2016. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezt menj pszicológusnak, ne kezd lelkibeteg palival, anya is ilyen volt mondta majd megváltozik, aki udvarolt neki, aham persze alkoholista lett, családját vagyis minket terrorizált,anya első gyerekét, aki más apától volt állandóan szidta, bántotta pedig picike volt, minket is bántott mondjuk, sokszor megkaptuk, hogy lelencbe ad minket stb stb. Na m1 nem akarok sírni, csak a tanulság ne kezd ilyenekkel, nem fognak megváltozni, ha meg nő vagy és válogathatsz a legjobbat kellene választani evoluciós szempontból is. Sajnálom, ha a szavaim kemények, de megszívod, ha nem jó férfjet választasz oda a fitalságod, szépséged főleg egy olyan mellett, aki nem is értékel ne tedd komolyan mondom. Értékeld magad, és ha szeretsz segíteni, akkor lehetnél ilyen telefonos lelki seítő, vagy élteolsztó, málati, vöröskereszt, szeretet szolgálatok ezeknél, ha te ilyen hős szindrómában szenvedsz. Sok sikert kívánok neked!
2019. ápr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!