Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attila2438 kérdése:

Taszítanám a nőket?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok,és még nem volt igazán "kapcsolatom".3 év alatt 2 próbálkozásom volt.Egyik netről,a másik meg egy ismerősön keresztűl.Semelyik sem jött össze.Az utóbbi hónapokban erőt vettem magamon,és megpróbáltam leszólítani pl:az utcán,de ott sem értem el semmit.Különösképp nem vagyok ronda,foglalkozok magammal,és mostanában edzek is mivel kicsit elhíztam.Sejtelmem sincs mi lehet,remélem ti tudtok valami tanácsot/ötletet adni.
2016. júl. 26. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"kicsit elhíztam"


Talán ez. De ezek alapján, hát, nem tudom. Tegyél fel egy képet magadról, mert így azért képtelenség eldönteni.

Egyébként meg ízlések és pofonok.


Tanács: nem érdemes leszólítani senkit csak úgy az utcán, számomra riasztó a helyzet. Menj bulikba, vagy edzés közben, esetleg futás vagy strand közben.

2016. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? Köszi
2016. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!