Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyi idő alatt szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt szoktatok túllendülni egy rossz kapcsolatom, egy rossz randin, egy viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés

Főleg az utolsó érdekel.


23/F


2016. júl. 26. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire sebzett meg a dolog. Teljesen változó. Volt úgy, hogy inkább megkönnyebbültem, de volt olyan is, hogy még 1 év múlva is nagyon fájt.
2016. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rossz kapcsolaton évek után is tudok rágódni; rossz randim még nem volt (nem voltam még igazán randizni), viszonzatlan szerelmen pedig évtizedeket is el tudok rágódni és érzem, hogy még mindig hatással van rám. De ez függ attól is, hogy mennyire volt komoly.


28/f

2016. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kor/érzelmi állapot kérdése volt ez nálam. Az első szerelmem viszonzatlan volt, ráadásul jól belém is rúgott a bunkója. Másfél év kellett, hogy kiheverjem. De a négy évig tartó, az utolsó évben már lecsengő, haldokló kapcsolatomon nagyjából szakítás és elköltözés előtt túlvoltam. Alig kellett utána egy-két hét, hogy visszanyerjem saját magam.
2016. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:

Egy rossz kapcsolaton max 2 hét.

Egy rossz randin: percek, órák.

Egy viszonzatlan szerelmen? Évekig rágódtam.


26/F

2016. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Remek. Akkor már most érzem, hogy soha nem fogom tültenni magam. Qrva jó...


Kössz a válaszokat.

2016. júl. 26. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Viszonzatlan szerelem: 1-3 év.


Rossz randi: attól függ, volt már, hogy addigra, mire befordultam az utcasarkon, ha nagyon megaláztak, akkor mire egy tálca sörnek a végére érek


Rossz kapcsolat: nem tudom, olyan még nem volt. De annyit mondhatok, hogy egy jó kapcsolaton nehezebben teszi túl magát az ember. A nehezén én túl voltam 8 hónap alatt

2016. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!