Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én miért nem találok soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem találok soha pasit magamnak?

Figyelt kérdés

Aki tetszene, annak én nem kellek, akinek meg én kellenék, az nekem nem tetszik. Ez most már örökké így fog menni?


Mások hogyan találnak olyanokat, akikkel kölcsönös a dolog? :(


2016. júl. 23. 17:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
neked milyen életed van? magad fizetsz minden kiadásodat vagy szüleid eltartanak? mit tudsz nyújtani, amiért mondjuk én mint fullos pasas kizárólag téged akarnálak anélkül a vágy nélkül, h ne k ú r j a m le barátnőidet is minden héten? xd elvárás van, de sztem egy hájas, igénytelen malac lehetsz, azért nem tetszel a pasiknak, akik neked igen
2016. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az alakommal nincs gond.
2016. júl. 23. 17:49
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyszer valaki azt mondta, hogy neki kicsit nyomulós vagyok.
2016. júl. 23. 17:50
 14/20 anonim ***** válasza:
64%

Ok, értjük. Tökéletes vagy, vicces, szórakoztató, jól nézel ki, izgalmas vagy, okos, de mindenki más buta, unalmas, csúnya...


Valóban veled semmi gond, a világ, a világ az ami még nem érett meg rád

2016. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert túl válogatós vagy, senki se néz ki elég jól neked. Aztán persze arra fogod, hogy unalmasak, pedig egyáltalán nem azok.
2016. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem is örökké, de sokáig. Gondolom vannak elvárásaid, emiatt nem felel meg csak pár ember. Kérdés hogy mikor fogsz ezzel a pár emberrel találkozni.

Én 34 leszek megmondom őszintén nem tudnék olyan nőt mondani akivel ismerettségi körömből összejönnék...

2016. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg magasra teszed a mercet, a megildas hogy vagy varsz turelmesen es egyszercsak belibben a herced a feher szamaron, vagy nem feltetlenul ragaszkodsz az elvarasaidhoz. Lehet te magad meglepodnel hogy mennyire nem komplikalt dolog ez.
2016. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos próbálkozni kell és minél több emberrel ismerkedni. Én már mindent megpróbáltam hogy egy olyan lányt találjak akivel nagyon jól kijönnénk de egyszer sem jött össze semmi komoly. Aztán ugye teljesen véletlen amikor nem számítottam rá elkezdtem beszélgetni egy 30 éves nővel aki iszonyat csinos nő volt és kedves is. A beszélgetés is úgy indult hogy a buszra vártunk, ő mondta hogy nem hiszi el hogy egész nap 30 percenként jár a busz de este amikor ugye a több műszakban lévő melósok miatt kellene hogy legyen sűrűbb járat akkor a kisvárosunk többségének már 8 órakor el kell indulnia hogy a 20:20 buszt elérjék hogy 21:00 ra beérjenek oda ahol van a munkahelyük, ahol még potyára várnak vagy 50 percet munka kezdésig. Akkor elindult a beszélgetés én mackós típus vagyok ő meg sportos, és beszélgettünk majd a buszon is egymás mellé ültünk, meg többször összefutottunk már, akkor poénosan megjegyeztük hogy ez nem véletlen hogy mindig összefutunk és mindig jól elvagyunk. Én poénból elhívtam az új cukrászdába egy sütire sima beszélgetésnek terveztük amiből randi lett és akkor egy sétával zártuk a napot ahol meg is történt az első csók. Sosem számítottam hogy ez lesz belőle de hirtelen lettünk szerelmesek és rájöttünk hogy mi egymásért vagyunk. Nem erőltettem az ismerkedést csak adtam spontán önmagam és egy komoly kapcsolat lett a vége. Főleg hogy ő már lassan 32 éves lesz én meg alig múltam el 24.
2016. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel én is így vagyok :( Nyugodtan írjatok rám! :D 21/L
2016. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg idegesíő a stílusod, biztos azért.
2016. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!